Geniş gözenekler, hiç kimsenin hoşuna gitmez! Ancak bir gerçek var ki yağlı ve karma cilde sahipseniz (hatta bazen kuru ciltler için bile geçerli bir durum) zamanla cildinizde gözenekler oluşacaktır. Bu gözenekleri her ne kadar yok edemesek de, bazı temel bakımlar ile görünümlerini küçültmemiz mümkün. Women's Health dergisi, 'gözenekleri küçültmenin yolları' başlıklı bir yazı yayınladı. Biz de bu yazıyı sizler için özetledik.

Devamını oku...

Günlük kullanım için en güzel makyaj, doğal duran bir makyajdır, ancak bazen yorgunluk izlerini silmek için bir kaç makyaj hilesine ihtiyaç duyabilirsiniz, bu yazımızda sizinle aydınlık gözler için makyaj hilelerini paylaşacağız. Gözler, yümüzüde en dikkat çeken bölgelerin başında gelir, ancak uykusuz kaldığımız zamanlarda da yorgunluğumuzu ilk belli eden bölge yine gözlerimizdir, neyseki günümüzde makyajın yardımı ile yorgunken bile dinlenmiş görünmek mümkün!

Devamını oku...

Bugün ne giysem? Dolabınızı açtığınızda kendi kendinize bunu soruyorsanız, dolabınızdaki klasik ve modası geçmeyecek temel parçalar en büyük yardımcınız olacaktır.

Klasik parçalar, en kararsız kaldığınız anlarda kurtarıcınız olacaktır. Üstelik bu parçaları dolabınızdaki az kullanılan kıyafetleriniz ile kombinleyerek şık bir görünüme kavuşmanız oldukça kolay olacaktır. Hiç bir zaman modası geçmeyecek olan, dolabınızda mutlaka bulunması gereken temel kıyafetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Devamını oku...

Kaşlarımız ifademizi belirleme ve hatta yüzümüzün genel görünümünü değiştirme özelliğine sahiptirler, işte bu nedenle yüzünüze uygun bir şekilde kaş şekillendirme oldukça önem taşımaktadır, bugün sizinle kaş şekillendirmek için gereken makyaj malzemelerini paylaşacağız.

Devamını oku...

Mart ayının hediye çekilişini de sizleri fazla bekletmeden başlatmak istedik. (Çekilişlerimiz düzenli olarak devam edecek, çekilişleri kaçırmak istemiyorsanız siteminizin blog bölümünü düzenli olarak takip etmeye devam edebilirsiniz!)

Devamını oku...

Gereğinden fazla kimyasal ve ısıl işlemler saçlarınızın yıpranmasına mı neden oldu, veya belki de kendiliğinden kuru saçlara sahipsiniz? Sebep her ne olursa olsun hiçbir kadın cansız, soluk ve yıpranmış görünen saçlara sahip olmayı istemez.

Bu yazımızda sizinle kuru ve yıpranmış saçlar için en etkili bakım önerilerini paylaşacağız (kuru saçlar için saç maskesi tarifleri yazımıza göz atmayı unutmayın!)

Devamını oku...