Kaşlarımızın yüzümüzün bütün ifadesini değiştirdiği bir gerçek! Ne fazla kalın olmalılar, ne fazla ince, ne fazla uzun, ne de fazla kısa...Yüz şeklimize en uygun kaş modelini bulmak için çoğumuz kendimizi profesyonellerin ellerine teslim ediyoruz. Peki tarzlarına hayran olduğumuz ünlüler arasından en güzel kaş modelleri kimlerin? İşte bize göre güzel kaş modellerine sahip ünlüler:

CARA DELEVINGNE: Kalın kaş modelleri son yıllarda oldukça moda! Kalın kaş modelini en çok yakıştırdığımız isimlerin başında bu akımın öncüsü Cara Delevingne geliyor. Kaşlarını zaman zaman koyu, zaman zaman ise daha açık renkli kullanıyor ama değişmeyen tek şey kalın kaşları! Bu kadar kalın kaşı güzel bir şekilde taşımak için gerçekten kusursuz yüz hatlarına sahip olmak gerekiyor ki Cara'nın da yüz hatları tam olarak böyle!

CHRISTINA AGUILERA: Kalın kaş modelleri herkese uygun olmayabilir! Christina Aguilera da bunun en büyük kanıtlarından biri! İnce kaş modelleri ile görmeye alışık olduğumuz ünlü şarkıcı kaşlarını kalınlaştırdığında yabancı basının alay konusu olmuştu -ki çok da haksız sayılmazlar! Kendinize yakıştırmıyorsanız kalın kaş modasına uymak zorunda olmadığınızı unutmayın, herkesin yüz hatları farklı ve gerçekten bazı yüzler (tıpkı Christina gibi) ince kaşlar için yaratılmış!

LAUREN CONRAD: Lauren Conrad'da kendi yüz şekline en yakışan kaş şeklini bulanlardan! Kaşlarını doldurarak biraz daha kalın görünmelerini sağlayan ünlü yıldız zaman zaman yanlış kaş modelleri ile de karşımıza çıkabiliyor (Bknz: soldaki fotoğraf) Ancak bu hatasından artık ders almış olmalı ki son zamanlarda hep kusursuz kaşlar ile karşımıza çıkıyor!

CAMILLA BELLE: Kalın kaşların yakıştığı isimlerden birisi de Camilla Belle! Yüzüne daha egzotik ve çekici bir görünüm kattığını düşündüğümüz kalın kaşlarını çok nadiren inceltiyor. Ünlü yıldızın soldaki fotoğrafından da göreceğiniz gibi kaşlarının inceltilmiş hali bile çoğumuzun kalın olarak nitelendireceği türden!

NATALIE PORTMAN: Natalie Portman'ın düz, hafif kavisli kaş modeli yüzüne çok yakışıyor! Kaşlarına çok fazla müdahale etmeyen güzel yıldızın doğru yolda olduğunu düşünüyoruz. Eğer siz de böyle düz kaşlara sahipseniz, doğal şeklini muhafaza ederek kullanmanızı öneririz.

CHARLIZE THERON: Charlize Theron Hollywood'un en güzel kadınlarından biri! Sağdaki fotoğrafta olduğu gibi ince ve kavisli kaş modeli mi yoksa , yoksa soldaki ince kaş modeli mi yüzüne daha çok yakışıyor? Seçimi size bırakıyoruz.

MEGAN FOX: Ünlü yıldızın yüzüne en yakışan modeli yakaladığını düşünüyoruz. Daha önceden kaşlarını ince kullanan güzel yıldızın yüz hatları sizce de kalın kaşlarla daha güzel ve belirgin durmamış mı? Megan Fox'un kesinlikle kaş modelleri konusunda örnek alınası bir isim olduğunu düşünüyoruz.

ANGELINA JOLIE: En güzel kaşlar demişken simetrik ve düzgün kaşları ile ünlü Angelina Jolie'den bahsetmemek olmaz! Kaş şeklini çok beğendiğimiz güzel yıldız umuyoruz ki soldaki fotoğraftaki hataya bir daha düşmez. Bu fotoğraftan çıkartılacak ders: kaşlarımızı doldururken kesinlikle doğal kaş şeklimizi takip etmeli ve kendi kaş rengimize yakın renkte bir kalem (veya far) kullanmalıyız!