Ünlüleri nadiren makyajsız görsek de çoğunun makyajına özen gösterdiği bir gerçek! Bazı ünlüler daha doğal ve natürel görünmeyi tercih ederken bazıları çok daha abartılı bir makyaj ile karşımıza çıkabiliyor. Gelin makyajlarını en çok beğendiğimiz bu ünlülerin makyaj sırları neler beraber göz atalım:

MEGAN FOX: Megan Fox bize göre makyajı "en iyi taşıyan" yüze sahip ünlülerden biri. Ünlü yıldız zaman zaman koyu renkli rujlar ile karşımıza çıkıyor, bu tür renkleri her ne kadar çok iyi taşıyor olsa da, aşağıdaki doğal ama aynı zamanda dikkat çekici makyajı bizim favorimiz. Saç ve ten rengine yakışan renkleri özellikle tercih etmesi ünlü yıldızın makyaj sırları arasında!

KEIRA KNIGHTLEY: Doğal bir güzelliği bulunan Keira Knightley bu güzelliğini makyaj ile iyice belirginleştirmeyi başarabilen bir isim. Özellikle smokey göz makyajını başarılı bir şekilde taşıdığını düşünüyoruz. Bu tür bir görünümü koyu kahverengi far, bol maskara ve açık renkli 'nude' (dudak renginde) bir ruj ile elde edebilirsiniz.

MILA KUNIS: Mila Kunis son yıllarda oldukça dikkat çeken bir isim! Makyajına da her zaman özen gösteren güzel yıldızın makyaj sırları arasında   gözlerini olabildiğince vurgulamak yer alıyor! Siyah renkli bir smokey göz makyajını iyi taşıdığı bir gerçek, ancak biz bordo ve mor renkli farların yeşil gözlerine çok daha fazla yakıştığını düşünüyoruz.

KRISTEN STEWART: Kristen Stewart, aslında daha sade ve iddiasız bir tarza sahipken bir anda vamp ve seksi bir görünüme bürünen bir ünlü. Bizim Kristen'e en çok yakıştırdığımız makyaj bordo-mürdüm tonlarındaki bu göz makyajı. Bu renkler mavi-yeşil gözleri daha da belirginleştirdiği için bütün dikkatleri gözlerine çekmeye başaran ünlü yıldız, ten ve dudak makyajında genelde doğal tonları tercih ediyor.

KIM KARDASHIAN: Makyajları ile adından sıkça söz ettiren bir isim de Kim Kardashian. Bazen görüntüsü çok abartılı bulunsa da artık klasikleşmiş bir makyaj tarzı var; koyu renk farlar ile gözlerini ön plana çıkarmayı çok seven ünlü yıldız, genelde takma kirpik kullanmayı da ihmal etmiyor. Kim Kardashian'ın makyaj sırları neler daha detaylı öğrenmek için "Kim Kardashian makyajı" konulu yazımızı da mutlaka inceleyin!

RIHANNA: Makyajda değişik renkleri ve tarzları denemekten korkmayan ve bunları başarılı bir şekilde taşıyan isim deyince bizim aklımıza ilk gelen kişi Rihanna oldu! Kendisini renkli eyelinerlar, neon rujlar ile görmeye alışığız. Belki çoğumuzun günlük hayatında tercih edeceği makyajlar değil ancak onun bu makyajları başarı ile taşıdığı bir gerçek.

JENNIFER LOPEZ: Makyaj sırları merak edilen bir başka ünlü de Jennifer Lopez! Yaşına göre oldukça genç duran ve kusursuz bir cilde sahip ünlü yıldız cilt güzelliğini genelde "dewy" bir makyaj ile ön plana çıkarıyor. Bu tür sağlıkla parlayan bir cilt görünümü için yapmanız gereken şey yüzünüze ışığın doğal vurduğu noktaları bir aydınlatıcı ürün ile vurgulamak.