Geçtiğimiz yıl Türkiye'de kendi mağazalarını açan ve son döneme damgasını vuran makyaj markaları arasında gösterilen 'Bobbi Brown' markasının en iyi ve en sevilen ürünlerini merak ediyorsanız, Bobbi Brown'dan güzellik tüyoları eşliğinde hazırladığımız bu yazıyı mutlaka okumalısınız!

Bobbi Brown Creamy Lip Color

Bobbi Brown Creamy Lip Color Rujlar, kremsi yapıları ve verdikleri hafif ıslak bitiş ile dikkat çekiyor. İçeriğinde bulunan shea yağı sayesinde gün boyu dudaklarınızı nemlendirmeyi vaat eden bu ürünün her zevke uyacak kadar renk seçeneği de bulunuyor.

Eğer ıslak bitiş tercih etmiyorsanız Creamy Matte Lip Color'lara mutlaka göz atmanızı öneririz.

Bobbi Brown Pot Rouge Krem Allık ve Far

Bobbi Brown Pot Rouge bize göre kesinlikle en iyiler arasında olmayı hak ediyor. Tek bir ürün size 2 ayrı kullanım imkanı sunuyor, ister allık olarak ister ruj olarak kullanabilirsiniz! Dudaklarınıza uygularken parmaklarınızı kullanabilir, yanaklarınıza uygularken ise duo-fiber fırça ile dağıtabilir ve doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz. 

Unutmayın; çok yağlı bir cilde sahipseniz bu tür krem formüller size uygun olmayabilir.

Bobbi Brown Toz Allık

Hepsi birbirinden güzel ve kullanışlı renk seçenekleri ile Bobbi Brown alllıklar da markaya ait denenmesi gereken ürünlerden. Pigmentasyonları oldukça yüksek olan bu toz allıklar gün boyu size eşlik edecek kadar da kalıcı!

Bobbi Brown 'Skin Foundation' SPF 15 Fondöten

Bütün cilt tiplerinin kullanabileceği bu fondötenin en büyük özelliği, ıslak ve hafif formülü ile adeta kendi cildinizmiş gibi bir his yaratması. Ciltteki renk eşitsizliklerini gideren, gözeneklerin görnümünü küçülten bu fondöten ayrıca SPF 15 güneş koruma faktörüne de sahip. Ciltteki kusurları tamamen kapatan bir fondötenden ziyade, daha çok cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkaran bir renkli nemlendirici gibi düşünebilirsiniz. Eğer amacınız yoğun bir kapatıcılık ise bu ürün size göre olmayabilir.

Bobbi Brown Shimmer Brick Allık

Bobbi Brown Shimmer Brick'lerin kahve - pembe, bronz, şeftali ve gül kurusu-pembe gibi renk seçenekleri bulunuyor. Bu ürün fotoğraftan da göreceğiniz gibi 5 ayrı şeritten oluşuyor ve ister renkleri tek tek, ister hepsini karıştırarak kullanıyorsunuz. Hem allık, hem aydınlatıcı görevi gören bu ürün Bobbi Brown markasının en iyi ürünleri arasında haklı yerini almış bulunuyor. 

Bobbi Brown Corrector (Renk Düzeltici)

Bobbi Brown'ın en meşhur ürünlerinden biri; Corrector. Kapatıcı altına uygulanan ve göz altındaki renk eşitsizliklerini gideren bu ürün özellikle göz altında morluklar ve koyu halkalar olanların en iyi dostu olacak.  Hassas göz altı çevresini korumak adına nemlendirme özelliği de bulunan bu ürünü uyguladıktan sonra, yine Bobbi Brown markasının Creamy Concelear'ını veya herhangi bir kapatıcıyı uygulayabilirsiniz. 

Bobbi Brown Jel Eyeliner

Bobbi Brown markası denince çoğu kişinin aklına ilk gelen ürün meşhur jel eyeliner'ları. Kolay sürümlü, yumuşak yapıları ve gün boyu akmayan formülleri ile oldukça kullanışlı olan bu eyelinerları herkesin denemesi gerektiğini düşünüyoruz. Eğer karanlık ve kuru bir ortamda kapağı aşağı gelecek şekilde saklarsanız, uzun bir süre bozulmadan sizi idare edecek ve gerçekten fiyatının hakkını verecek bir ürün! Siyah, yeşil, mavi, bronz gibi pek çok renk seçeneği bulunan bu eyeliner'lardan biri mutlaka size göre olacaktır.