Bazı makyaj ürünleri uygun fiyatları ile bütçe dostu iken, bazıları yüksek fiyata sahip etiketleri ile alıp almama konusunda terreddüt yaşamamıza neden oluyor. Özellikle yüksek bir fiyata makyaj ürünü alırken, pişman olup olmayacağımız konusunda emin olmak istememiz çok normal. İşte bu yazımızda size satın almanız halinde pişman olmayacağınız, kullananların büyük çoğunluğunun memnun kaldığı ve hatta vazgeçilmezleri arasına koyduğu makyaj ürünlerini paylaşıyor olacağız:

ARMANI LUMINOUS SLK FONDÖTEN: Armani'nin bu fondöteni ünlüler tarafından en çok tercih edilen makyaj malzemeleri arasında. Neden mi? Ciltte doğal duran orta kapatıcılığa sahip, ancak maske etkisi yaratmadığından rahatlıkla 2 kat uygulanabiliyor. SPF içermediği için parlama yapmadan çok iyi fotoğraf verme özelliğine sahip, bu nedenle özellikle özel günlerde (düğün, nişan, davet gibi) tercih edilebilecek bir fondöten. Bir başka olumlu özelliği ise toplam 21 renk seçeneği bulunuyor, dolayısıyla cildinize en yakın rengi rahatlıkla bulabilirsiniz. Fiyatı:100-140 TL arasında.

YSL TOUCHE ECLAT KAPATICI: YSL'nin bu meşhur kapatıcısını duymayan kalmamıştır diye tahmin ediyoruz. Aydınlatıcı bir özelliğe sahip, fırça uçlu aplikatörü olan bu kapatıcı, ince çizgilerinize dolmayacaktır. Çok koyu mor halkalara sahipseniz kapatıcı özelliğinden memnun kalmayabilirsiniz, ancak hafif bir kapatıcılık size yeterli olacaksa pratik kullanıma sahip bu ürünü seveceksiniz! Fiyatı: 80-90 TL arasında.

CHANEL JOUES CONTRASTE ALLIK: Chanel'in Joues Contraste allıkları birbirinden güzel renk seçeneklerine sahip. Bu allıklar cildiniz ile bütünleşerek inanılmaz doğal bir görüntü elde etmenizi sağlayacak ve aynı zamanda içlerindeki ince ışıltılar ile cildinize aydınlık bir görünüm de kazandıracak. İlave bir aydınlatıcıya ihtiyaç kalmadan kullanabileceğiniz bu allıklar içinde bizim favorimiz 'Espiegle'.  Fiyatı: 100 TL.

DIOR DIORSHOW İCONIC MASKARA: Dior'un bu maskarası kirpikleri uzatmayı ve kıvırmayı vaat ediyor, üstelik topaklanma da yapmıyor. Fiyatı 75-85 TL arasında.

BURBERRY RUJ: Burberry makyaj piyasasına sonradan giriş yapan markalardan, ancak diğer markalara oranla geç kalmış olmalarına rağmen şaşırtıcı bir şekilde oldukça başarılı ürünleri var. Bizim tercihimiz bu markanın makyaj malzemeleri arasında rujlarından yana oldu. Özellikle mat serisindeki rujlar dudaklarınızı kurutmadan tam opaklık sağlayacaktır. Kalıcı olmaları ise bir başka artı özellikleri! Bizim favorilerimizden biri Redwood. Burberry renkli kozmetik ürünleri Boyner mağazalarında satılmaktadır, fiyatı: 65 TL.

CHANEL OJE: Oje konusunda öncü sayılan markaların başında Chanel geliyor! Çıkardıkları değişik renkler ile çok konuşulan Chanel ojelerin benzer renklerini daha sonra pek çok oje markasında görüyoruz. Harvey Nichols'da ve Sevil parfümeriden alabileceğiniz bu ojelerin fiyatı 65-70 TL.

GUERLAIN TERRACOTA BRONZLAŞIRICI PUDRA: Makyaj malzemeleri ile ilgilenenler Guerlain'in Terracotta bronzlaştırıcı pudrasının ününü mutlaka duymuştur diye tahmin ediyoruz. Yılın her mevsimi size doğal bir bronzluk katacak bu ürünü özellikle yaz aylarında makyaj çantanızdan eksik etmeyeceksiniz! Guerlain bronzlaştırıcı pudraların pek çok farklı seçeneği mevcut olmakla birlikte fiyatlar genelde 100 TL'den başlıyor.