İlkbahar ve Yaz aylarına en çok rengarenk tırnaklar yakışıyor. Siz de bu oje modelleri ve renklerini uygulayarak tırnaklarınızın da modaya uygun olmasını sağlayabilirsiniz.  

İKI RENKLI MANIKÜR: Bir bant yardımı ile kolayca uygulamasını yapabileceğiniz bu oje modelleri ile tırnaklarınıza iki farklı renk katarak tüm dikkatleri ellerinizin üzerinde toplamanız mümkün! İster tırnak uçlarınıza french şeklinde ister çapraz bir çizgi şeklinde bu manikürü yapabilirsiniz.

DOĞAL RENKLER: Ten renginde, doğal ojeler önümüzdeki ilkbahar ve yaz aylarının gözde oje renkleri arasında. En güzel yanı da bu renkleri iş hayatınızda da rahatlıkla kullanabilecek olmanız! Doğal renklerde ojeler, 2013 ilkbahar ve yaz koleksiyonlarının defileleri sırasında Valentino, Chanel, Dolce& Gabbana, Gucci, Oscar de la Renta gibi pek çok markanın tercihi oldu.

KOYU RENKLER: Her ne kadar koyu oje renkleri soğuk havaları çağrıştırsa da Vera Wang’den, Anna Sui’ye pek çok marka 2013 İlkbahar Yaz koleksiyonlarını koyu renkli ojeler eşliğinde tanıttı. Koyu gri tonlardan, laciverte, siyah'tan koyu mora kadar her türlü koyu oje rengini kullanabilirsiniz!

METALIK TIRNAKLAR: İster tırnaklarınızın üzerinden bir şerit çekin, isterseniz tırnaklarınızın üzerine nail art yapın, ama mutlaka metalik renkler kullanın! Özellikle gece dışarı çıkarken bu şekilde bir manikürün oldukça eğlenceli ve dikkat çekici olacağı görüşündeyiz. 

Sıcak ve güneşli yaz aylarına uygun bu oje modelleri ve renklerini beğendiyseniz bu aylara uygun saç modellerini de http://makyajpuan.com/blog/sac-bakim/2014-ilkbahar-ve-yaz-sac-trendleri adresindeki yazımızdan okuyabilirsiniz.