Megan Fox kuşkusuz Hollywood'un en güzel ve en dikkat çekici kadınlarından birisi. Onu bu hale getiren kusursuz güzelliğinin en büyük yardımcıları uyguladığı makyaj ve saç stilleri. İşte Megan Fox'un çok beğenilen makyajının sırları:

Makyajlı hallerine geçmeden önce Megan Fox makyajsız nasıl görünüyor ve ünlü yıldız makyaj ile ne kadar değişiyor, görmek için fotoğraf galerimize göz atmayı unutmayın!

SADE GÖZ MAKYAJI: Megan Fox çok hoş mavi gözlere sahip olmanın yanı sıra güzel şekillendirilmiş kaşlara da sahip olduğu için sade bir göz makyajını da rahatlıkla taşıyabilen bir isim. Sadece takma kirpik - maskara yardımı ile gözlerini belirginleştiren yıldıza bu makyajı çok yakıştırdık.

KIRMIZI/ BORDO RUJ: Megan Fox kırmızı rujun değişik tonlarını hiç çekinmeden kullanan ve kendine yakıştıran isimlerden. Özellikle koyu saç ve mavi gözlerin kırmızı veya bordo ruj ile uyumu gerçekten şahane görünüyor. Rujunu biraz daha iddialı tonlarda seçtiği zamanlar makyajının geri kalanının doğal durmasına özellikle dikkat ediyor.

ALLIK: Megan Fox allık kullanımında hiç bir zaman aşırıya kaçmayan bir isim, genelde bej-şeftali tonlu allıkları tercih eden Megan, dönem dönem pembe yanaklarla da karşımıza çıkıyor. Allığını genelde dikkatli bir şekilde tam elmacık kemiklerine uygulayan güzel yıldız, biraz da aydınlatıcı uygulamayı ihmal etmiyor.

DUDAK PARLATICI: Ünlü yıldız dudaklarını daha dolgun göstermek için parlatıcı kullanmayı ihmal etmeyen isimlerden! Özellikle gül kurusu renkli rujunu parlatıcı ile tamamladığı bu makyajına genel olarak bayıldığımızı da eklemeliyiz!

KAŞLAR: Megan Fox en güzel kaşlara sahip ünlüler denilince akla gelen ilk isimlerden biri. Kaşlarını doldurarak kullanan güzel yıldız makyaj yapmasa bile kaşlarını ihmal etmeyen isimlerden. Kaşlarınızı doldurmak için önerimiz uygun renkte bir kaş fırçası kullanmanız, bu şekilde kalem ile elde edeceğinizden daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.