Yaz aylarının sıcak ve güneşli günlerini yavaş yavaş geride bırakmaya hazılanıyoruz. Sonbahar'da yapacağımız değişiklere en dikkat çekici bölgelerden biri olan dudaklar ile başlamaya ne dersiniz? İşte Sonbahar için en güzel ruj renkleri:

BORDO DUDAKLAR: Bordo ruj, yaz ayları için her ne kadar 'ağır' kaçsa da soğuk havaları en güzel yansıtan renklerden biridir. Sade bir göz makyajı ve bembeyaz bir ten ile kombinlendiğinde dudaklarınızın oldukça dikkat çekeceğine emin olabilirsiniz. Eğer yaz aylarında çıkarken bronz tene sahipseniz, siz de aşağıda resim galerisinde resmi bulunan Lauren Conrad gibi şeftali  renkli bir allık ve eyeliner ile kombinleyebilirsiniz.

VIŞNE ÇÜRÜĞÜ: Tıpkı bordo gibi sonbaharı en güzel yansıtan bir başka renk vişne çürüğü! Kate Bosworth gibi sade bir göz makyajı ile kombinleyebilir veya biraz daha yoğun bir göz makyajı ile kullanabilirsiniz.

SIYAH RUJ: Siyah ruj fikrine hala tam anlamıyla ısınamamış olsak da (sizce de biraz korku filmlerini çağrıştırmıyor mu?) defilelerde sıkça kullanılarak özellikle geçen seneye damgası vuran ruj renkleri arasına girdi. Her zaman kullanılacak bir renk olmasa da uygun bir ortam bulursanız belki kullanmak istersiniz.

KIRMIZI: Kırmızının her tonu sonbahar ve kış için uygun! Önemli olan ten renginize göre bir kırmızı ruj rengi bulmak.

MÜRDÜM RENGI: Bir başka güzel kış rengi ise mürdüm! Morun en güzel tonlarından biri olan mürdümü ten renginiz açık da olsa koyu da olsa rahatlıkla kullanabilirsiniz.