Dünyaca ünlü markalar reklam kampanyaları için ünlü isimler ile anlaşma imzalıyor ve bu yöntemle ses getiren tanıtımlar yapmayı amaçlıyorlar. Marka ve reklam yüzü uyumlu olduğu takdirde ise bu kampanyaların hem markaya hem de ünlü yüzlere çok olumlu geri dönüşleri olabiliyor. 2013 yılının popüler marka yüzlerini sizler için derledik:

L'oreal'in 2013 tanıtım yüzü Barbara Palvin:

1993 Budapeşte doğumlu Barbara Palvin henüz 13 yaşındayken keşfedildi ve o günden beri bir çok dergi ve marka ile çalışmalar yaptı. 2010 yılında Prada ile ilk defile tecrübesini edindikten sonra ünlü markalar peşini bırakmadı ve son olarak L'oreal'in tanıtım yüzü olarak seçildi. Barbara Palvin 1.71 boyunda ve 51 kilo.

Burberry'nin 2013 tanıtım yüzü Cara Delevingne:

Cara Delevingne 1992 yılında Londra'da doğdu. 1.77 boyundaki ünlü model geçmişte Moschino, D&G, Fendi ve Chanel gibi ünlü markaların defilelerinde yer aldı. 2013 yılında Burberry'nin güzellik ürünlerinin tanıtım yüzü seçildi. Cara Delevingne kalın kaşları ve günlük hayatındaki rahat ve abartıdan uzak tarzı ile dikkat çekiyor.

Rouge Dior'un 2013 tanıtım yüzü Natalie Portman:

Natalie Portman 1981 yılında Kudüs'te dünyaya geldi. Ailesi ile beraber küçük yaşlarda geldiği Abd'de ise katıldığı tiyatro kampları tüm hayatını bir anda değiştirdi. Nalalie Portman 12 yaşındayken Luc Beson ile Leon filminde oynama fırsatı elde etti ve dünyaca tanınan bir yıldız haline geldi. Harvard mezunu ve 2012 yılındaki evliliğinden bir çocuk sahibi.

Dior markası ile bir süredir çalışmalarını devam ettiren Natalie Portman, 2013 yılında Rouge Dior'un tanıtımları için anlaşmaya vardı. Dior'un bir ikonu haline gelen bu rujdan önce ünlü yıldız üç yıldır markanın Dior Skin, Dior Beauty ve Miss Dior tanıtımlarında yer almıştı. Artık Dior ve Natalie Portman için ayrılmaz ikili demek yanlış olmaz.