Ünlü yıldızlar US Magazine sitesine en sevdikleri, çok yönlü kozmetik ürünlerini açıklamışlar. Biz de sizler için bu yazının kısa bir derlemesiniz hazırladık. Bakalım ünlülerin favori kozmetik ürünleri hangileri? Aralarında size ilham verebilecek ya da sizin de favorileriniz arasındaki ürünler bulunuyor olabilir.

HEATHER GRAHAM: Ünlü yıldız The Body Shop'un E Vitaminli Gece Kremini çok sevdiğini, geceleri cildini nemlendirmede oldukça etkili olduğunu ve nereye giderse gitsin bu kremi hep yanında taşıdığını belirtmiş.

KATRINA BOWDEN: Nars'ın Copacabana aydınlatıcısına bayıldığını ve bu ürünü elmacık kemiklerini vurgulamak için kullanmanın yanı sıra far olarak ve losyon ile karıştırarak kollarının daha parlak görünmesini sağlamak için de kullandığını belirtmiş.

KELLY OSBOURNE: Ozzy Osbourne'un asi kızı Kelly'nin favori ürünlerinden biri MAC lipglass dudak parlatıcıları... Özellikle farları ile karıştırarak değişik renkler elde etmeyi sevdiğini belirten yıldız, bu şekilde çok eğlendiğini söylüyor.

CHRISTINA MILIAN: Makyaj temizleme mendilleri olmadan bir hayat düşünemediğini, çok üşengeç olduğundan yüzünü yıkamak yerine sık sık bu temizleme mendillerini kullandığını belirtmiş. Marka olarak özellikle Olay'ın temizleme mendillerini nemlendirme etkisinden dolayı tercih ettiğini de eklemiş.

STACY KEIBER: Renkli dudak nemlendiricisinin kurtarıcı ürün olduğunu söyleyen yıldız, evden çıkmadan maskara ve renkli dudak nemlendiricisi uygulayarak yaz aylarında pratik bir makyaj yaptığını belirtmiş.

KELLY RUTHERFORD: 90'lı yılların meşhur dizisi 'Hayat Ağacı' ile tanıdğımız ve son yıllarda Gossip Girl dizisi ile tekrar karşımıza çıkan güzel yıldız, hindistan cevizi yağının kokusuna bayıldığını ve göz makyajını silmek ve cildindeki kuru bölgeleri nemlendirmek için kullandığını söylemiş.

VANESSA HUDGENS: Çokça met edilen Elizabeth Arden Eight Hour Cream'i dudak nemlendiricisi, güneş koruyucu stik ve vücut nemlendiricisi olarak çok yönlü kullanabildiğini ve kokusuna bayıldığını söylüyor.

Bu ürünlerden kullandıklarınız var mı? Ya da sizin en favori ürünleriniz neler? Makyajpuan'da kozmetik ürünler arasında favori ürünlerinizi bularak yorumlayabilirsiniz. Eğer listemizde yoksa kendiniz ekleyip görüşlerinizi belirtebilirsiniz!