Yağlı ciltler için makyaj ve güzellik önerilerimizi sizinle paylaştığımız bu yazı, genel anlamda cildinizin daha güzel ve daha sağlıklı görünmesini de sağlayacaktır. Zaman zaman makyaj ve cilt bakımında farkında olmadan ufak tefek hataları hepimiz yapabiliyoruz, ancak yağlı ciltler özellikle akneye ve sivilcelenmeye yatkın oldukları için ufak tefek hatalar bile büyük problemlere neden olabiliyor.

Devamını oku...

Turunçgiller ailesinden limon, vitamin & mineraller açısından zenginliği, antioksidant ,antibakteriyel, antimikrobiyel ve anti-inflamatuar özelliği ile sadece vücut sağlığımız için değil aynı zamanda güzelliğimiz için de çok faydalı bir meyvedir. Peki limon suyundan güzelliğimiz için nasıl yararlanabiliriz? İşte 10 maddede limon suyunun faydaları;

Devamını oku...

aydınlatıcı

Aydınlatıcı, doğru uygulandığı takdirde yüzümüze daha aydınlık bir görünüm vererek, daha genç görünmemizi sağlayan bir makyaj ürünüdür. Aydınlatıcı uyguladığınız zaman çoğunlukla çevrenizden 'ne kadar dinlenmiş görünüyorsun' gibi iltifatlar duyarsınız, çünkü ufacık bir dokunuşu bile genel görünümünüzü değiştirmeye yetecektir! Biz bu yazımızda makyajda aydınlatıcı kullanmanın farklı yollarına ve farklı cilt alt tonları için nasıl bir aydınlatıcı seçmeniz gerektiğini de anlatacağız.

Devamını oku...

kaş alma teknikleri

Kaşlarımız, gözlerimizin çerçevesini oluşturmakla kalmaz aynı zamanda bütün yüzümüze de anlam kazandırırlar, böylesine önemli bir görev üstlenen kaşlarımızı alırken dikkat edilmesi gereken bir kaç basit adım vardır. Bu adımları uygulayarak evde rahatlıkla ideal kaş şeklinize kavuşmanız mümkündür.

Devamını oku...

Yorumlar Hediye Kazandırıyor! Makyajpuan Hediye Çekilişini Kaçırmayın! MAC ürünlerinden oluşan çok güzel bir çekiliş ile karşınızdayız. Hediyelerimiz aşağıdaki ürünlerden oluşmaktadır:

Devamını oku...

mezuniyet makyajı

Mezuniyet makyajı için biraz ilham almak ister misiniz? Daha önce mezuniyet elbiseleri konusunda bazı seçenekleri sizlerle paylaşmıştık, en az elbiseniz kadar o gece önem vermeniz gereken bir diğer detay da makyajınız olmalı! Makyajınızda elbiseniz ile genel olarak uyum içinde olacak benzer veya kontrast renkler seçmenizi öneririz. İşte mezuniyet gecesi göz makyajı için birbirinden güzel seçenekler!

Devamını oku...