Takma kirpik nasıl takılır?

Takma kirpik kullanarak seyrek görünen kirpiklerinizin daha dolgun görünmesini sağlayabilir, ya da gece makyajınızda kullanarak  dikkat çekici, göz alıcı bir görünüm kazanabilirsiniz. Artık doğal görünümü bozmayan takma kirpikler de mevcut, bu ürünleri kullanarak daha doğal bir görünüm yakalyabilirsiniz. Her makyaj aksesuarında olduğu gibi takma kirpik kullanımında da dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor, gelin bunları beraber inceleyelim:

Devamını oku...

kim kardashian makyajı

Kim Kardashian gerçekten iyi makyaj uzmanları ile çalışıyor olmalı ki makyajsız hali ile makyajlı hali arasında oldukça büyük farklar var.  Kim Kardashian makyajı en çok beğenilen ünlüler arasında ilk sıralarda geliyor. Makyaja ve kozmetiğe ilgisi olduğu bilinen Kim, kız kardeşleri Khloe ve Courtney ile Khroma Beauty isimli bir güzellik ve kozmetik markasını piyasaya sürdü. Ürün gamında yüz paletleri, maskara gibi çeşitli ürünlerin bulunduğu marka hayranlarının yoğun ilgisini çekti. 

Devamını oku...

yaz oje trendleri

İlkbahar ve Yaz aylarına en çok rengarenk tırnaklar yakışıyor. Siz de bu oje modelleri ve renklerini uygulayarak tırnaklarınızın da modaya uygun olmasını sağlayabilirsiniz.  

Devamını oku...