Mira'nın ruju

Son dönemin en popüler dizilerinden biri The OC adlı diziden uyarlama olan 'Medcezir' dizisi! Dizinin popülerliği arttıkça 'kim ne giymiş?', 'makyajında neler kullanılmış?' gibi soruları da beraberinde getiriyor. Bugün Med Cezir dizisinin baş karakteri Mira makyajı nasıl yapıyor ve Mira'nın kullandığı ruj hangisi açıklıyoruz. (Fotoğraf galerimizden fotoğraflara bakabilirsiniz.)

Devamını oku...

bobbi brown ürünleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye'de kendi mağazalarını açan ve son döneme damgasını vuran makyaj markaları arasında gösterilen 'Bobbi Brown' markasının en iyi ve en sevilen ürünlerini merak ediyorsanız, Bobbi Brown'dan güzellik tüyoları eşliğinde hazırladığımız bu yazıyı mutlaka okumalısınız!

Devamını oku...

yaz parfümleri

Güneşli ve sıcak günler için yeni parfüm arayışına girenlerden misiniz? O halde gelin 2014yılında piyasa sürülen ilkbahar Yaz parfüm seçeneklerine beraber göz atalım;

Devamını oku...

Esmerlere Makyaj Önerileri

Makyajda hiçbir zaman kesin kurallar olmaz, ancak hepimiz kendi ten ve saç rengimize daha çok yakışan makyaj ürünlerini bulmak ve kullanmak isteriz. Bu yazımızda esmerler için fondötenden ruj seçimine kadar herşeye değindik! Esmerler için makyaj önerilerine göz atmak ister misiniz?

Devamını oku...

Kapatıcı nasıl uygulanır?

Kapatıcı, tıpkı fondöten gibi kusursuz bir cildin olmazsa olmazlarındandır! Fondöteni yüzümüzün geneline uygularken, kapatıcımızı göz altı bölgemizdeki morluk vb kusurları örtmek veya fondötenin tek başına kapatamadığı ufak tefek kızarıklık, sivilce tarzı kusurları kapatmak için kullanırız. Peki göz altı kapatıcısı seçerken ve uygularken nelere dikkat etmeliyiz? Bu soruların cevabını 6 maddede özetliyoruz.

Devamını oku...

kusursuz ruj sürme

Makyajımızın en önemli, hatta belki de en renkli adımlarından birisi dudak makyajı! Bazen dışarı acil bir şekilde çıkmanız gerekirken, yüzümüze renk gelsin diye sürdüğümüz ruj, basit bir adım gibi görünse de, biraz hazırlık istiyor. Tıpkı cildimizi makyaja hazırladığımız gibi dudaklarımızı da hazırlamalıyız, çatlamış dudaklarda en güzel rujun bile kötü duracağını unutmayın!

Devamını oku...