Yaz makyaj trendleri

2014'ün ilk aylarını geride bırakırken önümüzdeki İlkbahar ve Yaz mevsimi için bizi bekleyen makyaj trendlerini merak ediyor musunuz? O halde sizi podyumlardan favori makyaj modelleriyle baş başa bırakıyoruz;

Devamını oku...

Kaş ve kirpik uzatmada doğal yöntemler

Gerek makyaj malzemeleri, gerekse makyaj temizleyici ürünler, içerdikleri kimyasallarla, uzun süreli kullanımlarda kaş ve kirpiklerinizde tahribat yaratabilirler. Bu durumda onlara gerekli özeni göstermezseniz, kaş ve kirpiklerin azalması ve dökülmesi sorunları ile baş başa kalabilirsiniz, ya da kaş ve kirpikleriniz genetik olarak seyrek olabilir.Bu yazımızda, bu konuda sıkıntı çekenler içinkaş ve kirpik uzatma yöntemleri konusunda bilgiler yer alıyor;

Devamını oku...

2014 oscar töreni makyajları

86. Oscar törenlerine her ne kadar Bradley Cooper'ın, Brad Pitt, Julia Roberts, Ellen DeGeneres, Angelina Jolie ve Jared Leto gibi ünlü isimler ile birlikte çektiği o meşhur 'selfie' poz damgasını vurmuş olsa da, bizim bugünkü konumuzünlülerin saç modelleri ve makyajlarıolacak! Gelin Oscar törenlerinin en ilham verici, en güzel makyaj ve saç modellerine beraber göz atalım.

Devamını oku...

Çok amaçlı makyaj ürünleri

Makyaj malzemelerinizden bazılarının çok amaçlı kullanım sunduğunu biliyor muydunuz? Bazı ürünleri makyajınızda birden fazla şekilde kullanarak hem tasarruf edebilir hem de zaman kazanabilirsiniz. İşte birden fazla kullanım alanına sahip ve her kadında olması gereken temel makyaj malzemeleri!

Devamını oku...

mutlaka kullanılması gereken kozmetik ürünler

Bu yazımızda dünyaca ünlü kadın dergisi Allure'nin yayınlamış olduğu 'Ölmeden Önce Kullanılması Gereken 50 Makyaj Ürünü'nü kategorilere ayırarak sizlerle paylaşıyoruz. Ne yazık ki bu yazıdaki marka ve ürünlerin bir kısmına hala ülkemizde ulaşmak mümkün değil. Bu listeden kullanmadığınız ürünleri tespit edebilir, kullandıklarınız ile ilgili görüşlerinizi sitemizde paylaşabilirsiniz.

Devamını oku...

turuncu ruj makyajı

Önümüzdeki yaza damgasını vurmaya hazırlanan renk turuncu! Canlılığı ve enerjisi ile güneşin sıcaklığını hissedeceğimiz yaz aylarında bu güzel renge dudaklarınızda yer vermeye ne dersiniz? Sizinle ünlülerin makyajlarından ilham alarak turuncu ruju nasıl kullanabileceğinizi paylaşmak istedik.

Devamını oku...