Mankenler podyumlarda her zaman kusursuz görünürler, bunda 'doğal' güzellikleri kadar kendilerini emanet ettikleri makyözlerin ve kuaförlerin de payı oldukça büyük! Bu yazımızda size podyumlardan makyaj ve güzellik sırlarını derledik, mankenler gibi canlı ve sağlıkla ışıldayan bir cilde ve havalı saçlara sahip olmanın tüyolarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin!

Devamını oku...

sevgililer günü için makyaj

Sevgililer günü veya herhangi bir romantik özel gece için uygulabileceğiniz makyaj alternatifleri için ünlü isimlerden ilham almaya ne dersiniz? Her zaman ki gibi iyi bir makyaj için temiz ve pürüzsüz bir cilt ile başlamanız gerektiğini unutmayın, ten renginize uygun bir fondöten ve kapatıcı kullanmaya dikkat edin. Bu önemli adımı vurguladıktan sonra makyajlarına göz atabiliriz.

Devamını oku...

görünüşünüzü değiştirecek makyajlar

Dış görünüşümüzde radikal bir değişim istediğimizde genelde saç rengimizi veya modelimizi değiştiriyoruz! Peki, her gün rutin olarak uyguladığımız makyajımızda ne gibi değişimler yapabiliriz? Bu yazımızda sizinle dış görünüşünüzde değişim yaratacak makyaj ve güzellik sırlarına yer verdik;

Devamını oku...

ünlülerin kötü makyajları

Kendilerini en profesyonel makyözlere emanet eden ünlüler bile zaman zaman hatalı ve kötü uygulanmış makyajlar ile karşımıza çıkabiliyor. Bu yazımızda gözümüze çarpan, gelmiş geçmiş en kötü ünlü makyaj örneklerine beraber bakacağız.

Devamını oku...

Mineral Makyaj

Son yıllarda hayatımıza giren ve çok fazla ilgi çeken bir konu mineral makyaj! Mineral makyaj genelde 'doğal ve natürel' olarak algılandığı için tercih ediliyor, bu noktada adında 'mineral' geçmesinin faydası oluyor diyebiliriz. Peki mineral makyaj nedir, faydaları nelerdir? Bütün bu sorulara bu yazımızda değineceğiz.

Devamını oku...

Göz Kaleminizin Akması

Göz makyajı için ne kadar özenilirse özenilsin, gün sonuna doğru aynaya baktığınızda göz kaleminizin aktığını görmeniz muhtemel! Göz makyajı yaptıktan sonra bu tür bozulma ve akmaların önüne geçebilmemiz için bazı ek önlemler almamız gerekebiliyor. Bu yazıda sizlerle göz makyajınızın akmasını engellemek için neler yapabileceğinizi paylaşmak istedik!

Devamını oku...