Kusursuz Göz Makyajı

Gözler, yüzümüzün en önemli odak noktalarından birisidir ve göz makyajı sayesinde bu bölgeyi daha da vurgulayarak, çok daha anlamlı bakışlar elde edebiliriz. Ancak bir gerçek var ki göz makyajı, ten makyajına göre biraz daha pratik istiyor! Bu yazımızda yer alan ipuçları ile daha güzel göz makyajı nasıl yapılır öğrenmiş olacaksınız:

Devamını oku...

makyaj ipuçları

Uygulayacağımız bazı makyaj sırları hem işimizi kolaylaştırmaya, hem de çok daha iyi sonuçlar almamıza yardımcı olur. Biz de bugünkü yazımızda sizlerle göz, yüz, dudak ve kirpik makyajınızda kullanabileceğiniz bu makyaj sırlarını paylaşmak istedik;

Devamını oku...

Kış Makyajı

Soğuk havalarda daha sade makyaja yönelebileceğiniz gibi, biraz daha iddialı ve dikkat çekici uygulamalar da deneyebilirsiniz. Bu yazımızda, soğuk kış günlerinin makyaj trendlerinden esinlenerek sizin için 6 maddeden oluşan güzel bir kış makyajı rehberi " oluşturmak istedik:

Devamını oku...

Yılbaşı Makyajı

2014 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, yavaş yavaş yeni yıl planlarımız da oluşmaya başlıyor. Yeni yılı nerede karşılayacağınızın bir önemi yok, ister evde olun, ister dışarıda uygulayacağınız harika bir yılbaşı makyajı ile kendinizi daha güzel hissedebilirsiniz! İşte size yeni yıl için ilham verebilecek makyaj teknikleri...

Devamını oku...

Makyaj Malzemelerinin Temizliği

Hem makyaj malzemelerimizi hijyenik tutmak, hem de kullanım ömürlerini elimizden geldiğince uzatmak hepimizin önem verdiği bir konudur. Bu yazımızda sizinle makyaj malzemelerini temiz tutmak için neler yapmanız gerektiğine değiniyor olacağız.

Devamını oku...

gözleri belirginleştirme

Gözlerinizi belirginleştirmenin yollarını mı arıyorsunuz? Bazı göz makyajı teknikleri yardımı ile bunu kolayca yapabilirsiniz, gözleri daha belirgin hale getirerek tüm dikkatleri gözlerinize çekebilirsiniz. Eğer günlük hayatınızda çok yoğun göz makyajı tercih etmiyorsanız bu ipuçlarını sadece özel gün veya gecelerde de uygulayabilirsiniz.

Devamını oku...