iş yerinde makyaj

Hergün düzenli makyaj yapıyor ve işyerinde de iyi görünmek istiyorsanız her zaman hazırlıklı olmanız gerekiyor demektir. Bir çanta dolusu kozmetik ürünü hergün çantanızda taşıyamayacağınıza göre bazı önemli ürünleri ofis çekmecenizde bırakabilir, acil durumlarda kullanabilirsiniz.  Çalışan, bakımlı bir kadının işyerinde yanında bulundurması gereken kozmetik ürünleri sizler için derledik:

Devamını oku...

kış parfümleri

Yazın sıcak ve bunaltıcı havasından uzaklaşırken pek çok tercihimiz de değişiyor, bunlardan birisi de şüphesiz parfümler! Kış ayları için favori kadın parfümleri nelerdir sizler için derledik, eğer yeni bir parfüm arayışındaysanız, veya hediye alternatifleri arıyorsanız bu yazımız sizin için faydalı olacaktır. İşte kış ayları için en iyi parfüm markaları:

Devamını oku...

eyeliner nasıl çekilir?

Eyeliner çekerken elinizin alıştığı ve her zaman uyguladığınız bir makyaj stiliniz mi var? O halde biraz değişiklik yapmanın zamanı gelmiş demektir!

Devamını oku...

dumanlı göz makyajı

Dumanlı göz makyajı biz kadınlar için özel gecelerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ancak zamanla değişiklik aradığımız bir gerçek, siz de dumanlı göz makyajı yaparken elinizin hep aynı renklere uzandığını ve hep aynı makyajı yaptığınızı fark ettiyseniz bu yazımız tam size göre! Birbirinden güzel dumanlı göz makyajı modellerinden bol bol ilham alacaksınız, hadi başlayalım!

Devamını oku...

Olması gereken makyaj malzemeleri

Kimimiz makyaj yapmayı çok severken, kimimiz için ise makyaj malzemeleri sadece özel günlerde kullanılan araçlardır. Ancak her gün yapın ya da yapmayın, her kadının makyaj çekmecesinde olması gereken bazı temel kozmetik ve makyaj malzemeri vardır. Bu yazımızda sizin için bu ürünleri 7 kategoride listeledik ve neden sahip olmanız gerektiğini açıkladık...

Devamını oku...

bb krem ve cc krem

Son zamanlarda BB krem gibi CC krem de sıkça gündeme gelerek popülerlik kazanmaya başladı. Bu yazımızda BB krem ve CC kremlerin farklarını ve tam olarak ne işe yaradığını inceleyerek en popüler markalara da beraber göz atacağız.

Devamını oku...