2014-2015 makyaj modası

2014 -2015 yılının Sonbahar-Kış mevsimine yavaş yavaş yaklaşıyorken, podyumlardan en göze çarpan makyaj modasını sizinle paylaşmak istedik. Bu makyaj trendlerinden beğendiklerinizi seçip, kendi tarzınıza uygun olacak bir şekilde uyarlayarak kullanabilirsiniz, unutmayın önemli olan beğendiğimiz trendlerden esinlenmek!

Devamını oku...

elma sirkesi

Hemen hemen her evde bulunan ve özellikle mutfakta bir çok alanda kullandığımız, sağlığımız için oldukça yararlı olanelma sirkesindengüzelliğiniziçin de yararlanabilirsiniz. Örneğin elma sirkesi sivilce sorunu olanların kullanabileceği ürünlerden biridir, ya da cilt lekeleri için elma sirkesi kullanılabilir.

Devamını oku...

Seyahat listesi

Tatile giderken bavul hazırlama sürecinde kararsız kalanlardan mısınız? Eğer yanıtınız evet ise bu yazımızdan faydalanacağınızı düşünüyoruz! İster yaz aylarında, ister kış aylarında seyahate giderken seyahat listenize ekleyeceğiniz temel makyaj malzemeleri sayesinde her daim bakımlı görünmeniz mümkün.

Devamını oku...

susam yağı

Güzellik ve bakım için susam yağından faydalanabileceğinizi biliyor muydunuz? Susam yağı, saç ve cilt bakımı için kullanılabilir, bu nedenle bir çok cilt bakım ürünün içeriğinde de yer alır. Susam yağı, E vitamini, K vitamini, B6 vitamini, lesitin, mineraller, protein ve amino asitler açısından zengindir ve güçlü bir antioksidandır.

Devamını oku...

fondöten

Fondöten, makyajın temel adımlarından birisi ancak acelemiz varken hızlıca sürüp, geriye bakmadığımız bir kozmetik ürünü. Ancak düzgün sürülmemiş bir fondöten yakından kendini fazlasıyla belli edecek ve belki de cildinizin daha kötü görünmesine neden olacaktır! Bu yazımızda fondoten nasıl sürülür, dikkat etmeniz gereken temel noktalar nelerdir paylaşmak istedik:

Devamını oku...

makyajı hileleri

Makyaj, günlük rutininizin bir parçası olsun ya da olmasın, öğreneceğiniz bir kaç ufak hile sayesinde hem görünümüzü değiştirebilecek, hem de makyaj malzemelerinizi daha verimli kullanabileceksiniz. İşte daha önce hiç duymadığınız makyaj hileleri

Devamını oku...