Bugün yepyeni, MAC ürünlerinden oluşan çok güzel çekiliş ile karşınızdayız. Hediyelerimiz aşağıdaki ürünlerden oluşmaktadır (hepsi orjinal ambalajları ile birlikte kazanan kişiye gönderilecektir):

MAC Temperature Rising koleksiyonundan Hot Nights Allık / MAC Heavenly Creatures koleksiyonundan Aurora Far/  MAC Temperature Rising Scorching Haute Oje / MAC Mineralize Tinted Lip Balm Stay Warm Dudak Balmı

makyajpuan cekilis

Bu hediye çekilişine katılmak için sitede toplam 50 karma puanınızın olması gerekiyor. Her yorumunuz 5 Puan kazandırıyor. (Bu durumda minimum 10 yorumunuz varsa çekilişe katılabilirsiniz.)

Buraya tıklayarak katılabilirsiniz. 

Karma Puanınızı görmek için tıklayınız. 

katil

Çekilişe katılınca toplam puanınızdan 50 puan düşecektir. Eğer daha fazla puanınız varsa birden fazla katılım hakkı alabilirsiniz. Örneğin 100 puanınız varsa 2 katılım hakkı alabilirsiniz.  Ekstra katılım için çekilişe katıldıktan sonra bunu bize bildirmeniz yeterli. 

Katılım yaptıktan sonra da puanlarınızı çekiliş sonuna kadar tamamlayabilirsiniz. 

Diğer sorularınız için çekiliş sayfasında bulunan yardım konusu oluştur linkini kullanabilirsiniz. 

Son Katılım Tarihi: 8 Mart 2014

**Eğer yeni üye iseniz veya siteyi tanımıyorsanız lütfen aşağıdaki adımları dikkatlice okuyun**

-Öncelikle Makyajpuan.com'a üye olmanız gerekmektedir. Makyajpuan'a henüz üye olmadıysanız lütfen aşağıdaki görseldeki adımları izleyin. Daha sonra ise sitemizde kullandığınız kozmetik ürünlerini yorumlamanız gerekmektedir. Her yorum size 5 puan kazandıracaktır.

makyajpuan uyelik 

 

Yorum Ekle butonundan ya da ARA menüsünden sitede yorumlamak istediğiniz ürünleri aratabilirsiniz. Eğer ürünü sitede göremezseniz 'Rehbere Yeni Ürün Ekle' butonlarından ürün ekleyebilirsiniz. (Lütfen yorumlarınızın mümkün olduğunca detaylandırılmış olmasına dikkat edin, sitenin herpimiz için faydalı olması için bu çok önemli bir adım!) 

 
makyaj puan yorum ekle 
-Eğer yeni üye iseniz bu çekilişe katılmak için toplam 50 puanınızın olması gerekiyor (50 puana ulaşmak için sitede toplam 10 yorumunuzun olması gerekiyor) Toplam puanınıza aşağıdaki fotoğrafta gösterdiğimiz adım ile bakabilirsiniz.
 
makyajpuan