2015'in ilk hediye etkinliği ile karşınızdayız! Bu çekilişimizden sonra da sürprizlerimiz devam edecek, bu nedenle lütfen takipte kalmaya devam edin.

Upuzun kirpikler yaratarak, gözlerinizi belirginleştirmeye yardımcı olacak Clinique Long Pretty Lashes Seti kazanmak ister misiniz?

 ********* KAZANAN *********  

Yapılan çekiliş sonucunda Clinique makyaj setini "yavuz" isimli üyemiz kazanmıştır. Kendisine e-mail aracılığı ile ulaşılacaktır, 3 gün içinde dönüş sağlanmadığı takdirde çekiliş tekrarlanacaktır.

*****

Clinique Long Pretty Lashes setinin içinde bulunanlar şu şekilde:

  1. Clinique High Lenghts Maskara (Black)
  2. Clinique Cream Shaper for Eyes (Black Diamond)
  3. Clinique All About Eyes Göz Kremi (5 ml)
  4. Makyaj Çantası

Hediye Çekilişine Katılmak İçin Ne Yapılmalı?

  1. Sitemizde her yorum 5 puan kazandırıyor, bu çekilişe katılmak için toplam 50 puanınızın (yani en az 10 yorumunuzun) olması gerekiyor.  (Lütfen yorumlarınızın mümkün olduğunca detaylandırılmış olmasına dikkat edin) 
  2. Eskiden kazandığınız puanları kullanmak istiyorsanız, Aralık veya Ocak ayında siteye en az bir yeni yorum eklemiş olmanız gerekiyor.
  3. Çekilişe katılınca toplam puanınızdan 50 puan düşecektir. Eğer daha fazla puanınız varsa birden fazla katılım hakkı alabilirsiniz. (Örneğin 100 puanınız varsa 2 katılım hakkı alabilirsiniz.)

 Çekiliş katılmak için >> Çekiliş grubu sayfasında 'çekilişe katıl' butonuna tıklayınız.

 Puanınızı görmek için tıklayınız.  

Diğer sorularınız için çekiliş grubu sayfasında bulunan yardım konusu oluştur linkini kullanabilirsiniz. 

Son Katılım Tarihi: 20 Şubat 2014 (saat 24:00) // Kazanan random.org dan yapılacak kura ile belirlenecektir

Siteyi tanımıyorsanız lütfen aşağıdaki adımları dikkatlice okuyun

-Öncelikle Makyajpuan.com'a sitenin sağ üst köşesinde bulunan giriş/kayıt butonundan üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra ise kullandığınız kozmetik ve makyaj malzemelerini sitemizde yorumlamanız gerekmektedir. Yorumlamak istediğiniz ürünün sitede olmadığına eminseniz, 'Ürün Ekle' butonundan rehbere istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz.

Her yorum size 5 puan kazandıracaktır.