Mart ayının hediye çekilişini de sizleri fazla bekletmeden başlatmak istedik. (Çekilişlerimiz düzenli olarak devam edecek, çekilişleri kaçırmak istemiyorsanız siteminizin blog bölümünü düzenli olarak takip etmeye devam edebilirsiniz!)

Hediye çekilişi sonucu:

Lancome hediye çekilişi sonucunda kazanan "ahu_k" isimli üyemiz oldu. Kendisini tebrik ediyoruz. Katılan herkese teşekkürler, çok yakında yeni bir çekilişimiz daha başlayacak, takipte kalın :)  

lancome makyajjpuan cekilis

  1. Lancome Hypnose Drama Mascara
  2. Lancome Siyah Göz Kalemi (minik boy)
  3. Lancome Bi-Facil Göz Makyaj Temizleyici (minik boy)

Hediye Çekilişine Katılmak İçin Ne Yapılmalı?

Hediye çekilişine katılmak için 10 ürün yorumu yapmanız ve çekiliş grubu sayfasında 'çekilişe katıl' butonuna tıklamanız yeterli!

Diğer detaylar:

  1. Sitemizde her yorum 5 puan kazandırıyor, bu çekilişe katılmak için toplam 50 puanınızın (yani en az 10 yorumunuzun) olması gerekiyor.  (Lütfen yorumlarınızın detaylandırılmış olmasına dikkat edin) 
  2. Eskiden kazandığınız puanları kullanmak istiyorsanız Şubat veya Mart ayında siteye en az bir yeni yorum eklemiş olmanız gerekiyor.
  3. Çekilişe katılınca toplam puanınızdan 50 puan düşecektir. Eğer daha fazla puanınız varsa birden fazla katılım hakkı alabilirsiniz. Bu talebinizi grup mesaj panosuna bırakabilirsiniz. (Örneğin 100 puanınız varsa 2 katılım hakkı alabilirsiniz. Puanınızı görmek için tıklayınız )

Diğer sorularınız için çekiliş grubu sayfasında bulunan yardım konusu oluştur linkini kullanabilirsiniz. 

Son Katılım Tarihi:  5 Nisan 2015 (saat 24:00) // Kazanan random.org dan yapılacak kura ile belirlenecektir.