2014 yılının son ayında güzel bir Hediye Çekilişi ile karşınızdayız. 

KAZANAN:

Yapılan kura sonucunda Yılbaşı Hediye Çekilişi'ni " 2367 " üye numaralı "ZT" isimli kullanıcımız kazanmıştır. 

Kazanan üyemizin üyelik sırasında kullandığı eposta adresine ulaşılmış olup 1 hafta içinde geri dönüş olmaması durumunda çekiliş tekrarlanacaktır.

( Ek çekiliş hakları ile beraber geçerli 43 katılım olmuştur. Bu katılım hakları üye numaralarına göre rastgele sıralanarak random.org aracılığı ile kazanan belirlenmiştir. )

Hediyemiz The Body Shop'tan mis kokulu, kendi özel kutusu içinde tam boy 7 üründen oluşan cranberry (kızılcık) hediye setidir. Kutuda aşağıdaki ürünler bulunmaktadır; 

 1. Cranberry Shower Gel (Duş Jeli)
 2. Cranberry Shimmering Body Lotion (Işıltılı Vücut Losyonu)
 3. Cranberry Body Butter (Vücut Kremi)
 4. Cranberry Bath Salt (Banyo Tuzu)
 5. Cranberry Lip Balm (Dudak Balmı)
 6. Cranberry Soap (Sabun)
 7. Cranberry Body Polish (Peelingli Duş Jeli)

Hediye Çekilişine Katılmak İçin Ne Yapılmalı?

 1. Sitemizde her yorum 5 puan kazandırıyor, bu çekilişe katılmak için toplam 50 puanınızın (yani en az 10 yorumunuzun) olması gerekiyor.
 2. Eskiden kazandığınız puanları kullanmak istiyorsanız, Kasım veya Aralık aylarında siteye en az bir yeni yorum eklemiş olmanız gerekiyor.
 3. Çekilişe katılınca toplam puanınızdan 50 puan düşecektir. Eğer daha fazla puanınız varsa birden fazla katılım hakkı alabilirsiniz. Örneğin 100 puanınız varsa 2 katılım hakkı alabilirsiniz.  Ekstra katılım için çekilişe katıldıktan sonra çekiliş grubu sayfasından mesaj atarak bunu bize bildirmeniz yeterli.
 4. Çekilişe katılım yaptıktan sonra puanlarınızı çekiliş sonuna kadar tamamlayabilir ya da daha fazla yorum yaparak ek hak talep edebilirsiniz.
 5. Çekiliş grubu sayfasında "çekilişe katıl" butonuna basarak katılım sağlamış oluyorsunuz. Sonuç katılanlar arasından yapılacak kura ile belirlenecektir.

 Çekiliş katılmak için >> Çekiliş grubu sayfasına tıklayınız.

Karma Puanınızı görmek için tıklayınız.

Diğer sorularınız için çekiliş grubu sayfasında bulunan yardım konusu oluştur linkini kullanabilirsiniz. 

Son Katılım Tarihi: 31 Aralık 2014 (saat 24:00)

**Eğer yeni üye iseniz veya siteyi tanımıyorsanız lütfen aşağıdaki adımları dikkatlice okuyun**

 • Öncelikle Makyajpuan.com'a sitenin sağ üst köşesinde bulunan giriş/kayıt butonundan üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra ise kullandığınız kozmetik ve makyaj malzemelerini sitemizde yorumlamanız gerekmektedir.
 • Her yorum size 5 puan kazandıracaktır.  (Lütfen yorumlarınızın mümkün olduğunca detaylandırılmış olmasına dikkat edin, sitenin herpimiz için faydalı olması için bu çok önemli bir adım!)  
 • Eğer yorumlamak istediğiniz ürünün sitede olmadığına eminseniz, 'Ürün Ekle' butonundan rehbere istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz.