Bugün ne giysem? Dolabınızı açtığınızda kendi kendinize bunu soruyorsanız, dolabınızdaki klasik ve modası geçmeyecek temel parçalar en büyük yardımcınız olacaktır.

Klasik parçalar, en kararsız kaldığınız anlarda kurtarıcınız olacaktır. Üstelik bu parçaları dolabınızdaki az kullanılan kıyafetleriniz ile kombinleyerek şık bir görünüme kavuşmanız oldukça kolay olacaktır. Hiç bir zaman modası geçmeyecek olan, dolabınızda mutlaka bulunması gereken temel kıyafetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Devamını oku...

deri ceket modelleri

Deri ceket, sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde kombinlerinize şıklık katacak bir parçadır, özellikle ne giysem diye tereddüt ettiğiniz günlerde dolabınızda bulunan bir deri ceket, zor anlarda kurtarıcınız olacaktır. Bu yazımızda hem son dönemin popüler modelleri neler beraber göz atacağız hem de ceketlerinizi nasıl kombinleyeceğinize dair size bazı fikirler vereceğiz.

Devamını oku...

mezuniyet elbiseleri

Okul sıralarına veda etmenin hüznünü beraberinde getirse de hayatınız boyunca unutmayacağınız anlardan birisidir mezuniyet! Hayatınızın bir dönemine veda ederken, yapacağınız bu kutlama partisinde gecenin en güzel ve şık kızı olmak istemeniz çok doğal!

Devamını oku...

60 lar makyajı

Bir döneme damgası vuran ve hala pek çok trend ile karşımıza çıkan 60'lı yıllardan ilham almak ister misiniz? O halde bu yazımızda saçınızdan, kıyafet seçimlerinize kadar sizi 60'lara geri götüreceğiz! İşte 60'lı yıllardan günümüze taşıyabileceğiniz trendler...

Devamını oku...

Yüz şekline göre gözlük

Zorunlu nedenlerle ya da tamamen aksesuar olarak gözlük kullanıyorsanız gözlük seçiminin görüntünüzü ne kadar değiştirebileceğinin farkındasınız demektir. Gözlük seçerken yüz şeklinizi bilmek ve yüz şekline göre modeller seçmek hem uzun ve sıkıcı geçen gözlük modeli seçiminizi kısaltacak, hem de doğru alışveriş yapmanızı ve gözlüklerinizle daha iyi görünmenizi sağlayacaktır. Bu yazımızda hem kadın hem erkekte en temel dört yüz tipi (Kare, yuvarlak, kalp, oval) için gözlük seçimi konusunda bilgiler vereceğiz;

Devamını oku...

kış ayakkabı modası

Malum, trendlere uyum sağlamak için sadece kıyafetlerimizin modaya uygun olması yetmez, en az kıyafetler kadar önemli olan bir şey varsa o da aksesuar modasıdır! Aksesuarlar içinde ise bir kadın için en önemli olan şey ayakkabılardır, hem 'Dost başa, düşman ayağa' sözündeki gibi en şık ve moda ayakkabılar ile düşman çatlatmanız da mümkün!

İşte 2014 Kış ayları için en gözde ve en şık ayakkabı ve çizme modası;

Devamını oku...