Ünlülerin kuşkusuz en iddialı oldukları şeylerin başında stilleri geliyor. Saç, makyaj ve kıyafet çoğu ünlü için büyük önem taşıyor, her ne kadar büyük bir özenle seçimlerini yapsalar da kaçınamadıkları bir şey var, o da bir başka ünlü ile pişti olmak! Bu eğlenceli yazımızda sizler için pişti olan ünlüler aynı fotoğraf karesinde karşılaştırılıyor! Yazımızın sonundaki fotoğraf galerisini mutlaka incelemelisiniz!

1. Cat Deeley vs Ali Later: Her iki sarışın ünlünün de tercih ettiği bu Etro elbiseyi, Cat Deeley açık ayakkabılar ile kombinlemeyi tercih ederken, Ali Larter sivri uçlu siyah ayakkabılar ile kullanmayı tercih etmiş. Her ikisi de oldukça güzel taşımış ancak bize göre Ali Larter bir adım önde, çanta ve ayakkabı seçimi ile güzel bir uyum yakalamış.

2. Khloe Kardashian vs Ashley Greene: Antonio Berardi'nin önü şeffaf, beyaz elbisesini her iki ünlü de güzel taşımayı başarmış, bize göre Khloe'nin vücudu ile bu elbise biraz daha iyi anlaşmış.

3. Coco Rocha vs Katy Perry: Emanuel Ungaro markalı bu leopar elbiseyi Coco Rochas uzun kullanmayı tercih ederken, Katy Perry yırtmaçlı ve kısa kullanmayı seçmiş. Bize göre bu elbise uzun kullanıldığında kendini daha çok belli ediyor, dolayısıyla favorimiz Coco oldu!

4. Kourtney Kardashian vs Nicole Richie: Stella McCartney markalı siyah-beyaz bu elbiseyi biraz daha klasik bir tarz ile kombinleyen Nicole bizim favorimiz oldu! Ancak belirtmeden geçemeyeceğiz Kourtney'in dudak şeklinde çantasına da bayıldık!

5. Mollie King vs Nicole Scherzinger: Three Floor jumpsuit'ı Mollie King ve Nicole Scherzinger'ın üzerinde görüyoruz. Her iki isim de bu kıyafeti güzel taşımış ancak Nicole'e biraz daha fazla yakıştığını düşünüyoruz, üstelik kırımızı ayakkabıların lacivert ile uyumuna da bayıldık!

6. Audrey Tautou vs Alexa Chung: Bu güzel Valentino elbisenin romantik bir havası var ve her iki isim de bunu yansıtma konusunda oldukça başarılı. Audrey Tautou'nun naif beyaz teni bu elbiseyi sanki biraz daha iyi taşımış.