Hepimizin gardrobunda sade elbiseler mevcuttur. Bu tür sade elbiselerin en iyi yanı kuşkusuz aksesuarlarınızı kullanmanız için fırsat sunması! Çok desenli kıyafetler ile aksesuarları kombinlemek biraz zor iken sade kıyafetler ile dilediğiniz gibi kombin yapabilirsiniz. Bu yazımızda sade elbiselerden daha şık elbiseler elde etmenin yollarını inceliyoruz;

1) KEMER: Kemer sade bir elbiseye hava katmanın yanı sıra belinizin de daha ince görünmesini sağlayacaktır. Eğer kemer seçiminizi biraz daha şık-desenli yaparsanız bütün kıyafetinizin havası bir anda değişecektir.

2) DESENLI KIYAFETLER: Çok sade, tek renkli bir bluzu bir anda desenli bir pantalon ve etek ile hareketlendirebilirsiniz.

3) RENKLER: Tek renk bir elbiseyi renkli bir ayakkabı ve çanta ile renklendirebilirsiniz. Unutmayın, ayakkabı ve çantanız aynı renk olmak zorunda değil, birbirine uyumlu veya zıt renkler olmasına dikkat edin yeter!

4) TAKILAR: Sade bir tişörtü renkli bir kolye ile şaşırtıcı derecede şık hale getirebilirsiniz! Veya aynı şekilde göz alıcı küpeler bile sıradan bir kıyafete renk katmaya ve dikkatleri üzerinize çekmeye yeterli olacaktır.

5) ŞAL: Tıpkı kolye gibi şal da sade bir tişört veya atlet ile kombinlendiğinde bir anda kıyafetinizin daha şık görünmesini sağlayacaktır. Desen desen, renk renk şalları gardırobunuzda bulundurmanızı öneririz.

6) KABAN / MONT: Artık havalar yavaş yavaş soğuduğuna göre kaban - mont mevsimi de açılmış demektir! Tıpkı Gossip Girl'den Blair Waldorf gibi desenli veya çok daha cesur renkli kabanlar ve montlar giyebilirsiniz, tek dikkat etmeniz gereken nokta alacağınız ürünün gardırobunuzun geneli ile uyumlu olması.