Sonbahar giysileri

Yazın sıcak günlerinden, sonbahar ve kış aylarının rüzgarlı ve soğuk günlerine geçiş yaptığımız bu dönem gardırobumuzu da yenilememiz için ideal bir fırsat aslında. Özellikle sonbahar, bir anlamda geçiş dönemi olması nedeniyle kıyafet seçiminde bizi zorlayan bir mevsim olabilmektedir. İşte bu yazımızda sizlere sonbahar için edinmeniz gereken bazı temel parçaları listelemek istedik, böylece yavaş yavaş bu parçaları gardrobunuza eklerken önümüzdeki senelerde giyim konusunda rahat etme şansı yakalayacaksınız!

Devamını oku...

pişti olan ünlüler

Ünlülerin kuşkusuz en iddialı oldukları şeylerin başında stilleri geliyor. Saç, makyaj ve kıyafet çoğu ünlü için büyük önem taşıyor, her ne kadar büyük bir özenle seçimlerini yapsalar da kaçınamadıkları bir şey var, o da bir başka ünlü ile pişti olmak! Bu eğlenceli yazımızda sizler için pişti olan ünlüler aynı fotoğraf karesinde karşılaştırılıyor! Yazımızın sonundaki fotoğraf galerisini mutlaka incelemelisiniz!

Devamını oku...

En Güzel Çanta Modelleri

Çantaların biz kadınlar için önemi tartışılmaz! Her kıyafetin, her önemli günün özel bir çantası vardır, hatta tıpkı ayakkabı gibi bir kadının hiçbir zaman fazla çantası olamaz derler. Peki gardrobunuzda bulundurmanız gereken en temel çanta modelleri hangileri? Gelin birlikte inceleyelim...

Devamını oku...

2014 Kış Aksesuar Trendleri

Basit, beyaz bir t-shirt giyseniz bile, göz alıcı bir kolye ile bir anda çok şık olmanız mümkün. Kısacası her türlü aksesuar kıyafetlerin en önemli tamamlayıcısı! Hatta pek çok kadın önce ne giyeceğine değil, hangi aksesuarı kullanmak istediğine bakıp kıyafetini ona göre seçiyor!

2013-2014 Sonbahar / Kış sezonu için en gözde aksesuar trendlerine göz atmaya ne dersiniz? İşte edinmeniz gereken parçalar:

Devamını oku...

2013 2014 Sonbahar Kış Modası

Biz istesek de istemesek de Sonbahar ve Kış son sürat yaklaşıyor. Yağmurlu ve soğuk havaların bu kadar yaklaşmış olduğu gerçeğini kabullenerek sizler için 2013 Sonbaharı'nın en gözde moda trendlerini derledik! Bakalım favoriniz hangisi olacak?

Devamını oku...