Ünlüler bazen çok şık ve klas bir şekilde karşımıza çıkarken bir gün bir bakıyoruz hayal gücünü zorlayan saç ve makyajlarla karşımızdalar! Çoğumuz için günlük hayatta uygulaması pek de kolay olmayan bu çılgın saç modellerini merak ediyor musunuz? 

RIHANNA: Pop müziğin asi kızı Rihanna'yı genelde çılgın görmeye alışığız, zaten işi sahnelerde şarkı söylemek olan, bu kadar göz önünde olan bir kişinin çok da sıradan olması beklenemezdi. Ancak bu düşünce bile Rihanna'nın gri saçlarını anlamamız için yetmiyor! İşte galerimizdeki resimde Rihanna'nın çılgın saç modelleri.

KELLY OSBOURNE: Babası Ozzy Osbourne olunca Kelly Osbourne'un da sıradan olması beklenemezdi. Kelly bir dönem siyah ve sarı kullandığı saçlarını mor,pembe ve grinin açık tonlarına da boyatmayı ihmal etmedi. Normalde çoğu kişiye yakışmayacak bu renkler ona yakışmış sanki...

LADY GAGA: Çılgınlık deyip de Lady Gaga'dan bahsetmemek mümkün değil! Ünlü şarkıcı kariyerinin başından beri değişik klipleri, tuhaf kıyafetleri ve çılgın saç - makyaj  stilleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Sadece saç rengi değil kaşlarının renginden tutun makyajına kadar sıradışı olmayı başaran nadir isimlerden biri...

MILEY CYRUS: Genç yaşta ünlenen herkes gibi Miley Cyrus'un da zor günler geçirdiği oldu. Ünlü yıldız eskiden daha normal saçlar ile karşımıza çıkarken 2013 yılında saçlarını kısacık kestirerek açık sarı'ya boyattı. 

KATY PERRY: Katy Perry bizim için değişik saç renkleri ile özdeşleşen bir isim olmayı başardı. Sarı, siyah, mor, mavi, pembe, turkuaz...öyle sanıyoruz ki denediği renkler denemediklerinden fazla! Sürekli bu halde görmeye alışık olduğumuzdan olsa gerek artık onun bu hallerini yadırgamıyoruz bile!

NICKI MINAJ: Karşınızda bir başka çılgın isim Nicki Minaj! Kocaman kabarık saçları, abartı kıyafetleri ve makyajları ile bir nevi yabancıların Bülent Ersoy'u da diyebiliriz kendisine. Nicki'nin o kadar çok çılgınlıkları var ki, zenci olmasına rağmen platin saçlarını bile yadırgamıyoruz artık!

GWEN STEFANI: 90'lı yıllarda, yani No Doubt döneminde Gwen Stefani sık sık çılgın saçları ile karşımıza çıkıyordu, kliplerinde pamuk şeker gibi pembe görünen saçlarını herkes hatırlayacaktır. Güzel şarkıcı artık büyüdüğünden olsa gerek pek bu şekilde çılgınlıklar yapmıyor.