Boyalı Saç Bakımı

Saç boyanızın kısa bir süre sonra solmasından veya akmasından mı şikayetçisiniz? Bu sorundan şikayetçiyseniz, boyalı saçlar için saç bakımı nasıl yapılır konulu bu yazımız tam size göre!:

Devamını oku...

kısa saç modelleri

Kısa saç özellikle yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor! Hem pratik olan, hem de şık görünen kısa saç modelleri arasından size ilham kaynağı olabilecek birkaç model belirledik. İşte ünlülerden örneklerle derlediğimiz kısa saçların en güzel halleri:

Devamını oku...

saç dökülmesinin nedenleri

Saçlarınızın yenilenme sürecinde dökülmesi normal kabul edilirken bu sürecin hızlanması, saçlarınızın günde 100 telden fazla dökülmeye başlaması artık önlem almanız gerektiğinin habercisidir. Saç dökülmesinin nedenleri ve saçlarınızın dökülmesini yavaşlatmanın ve mümkünse tamamen durdurmanın çözümlerini sizler için derledik:

Devamını oku...

saç bakımı

Saçlar bir kadının en büyük hazinesidir derler, gerçekten de saçlarımız çok kıymetlidir, her zaman daha güzel ve daha bakımlı görünmeleri için elimizden geleni yaparız. Peki ya farkında olmadan saçlarımıza zarar veriyorsak? Saçlarınıza mümkün olduğunca yapmaktan kaçınmanız gerekenleri sizin için listeledik;

Devamını oku...

pratik saç maskesi

Saçlarınızın parlaklığını ve hacmini kaybettiğini düşünüyorsanız ya da saçlarınızda elektriklenme problemi varsa evde pratik bir şekilde bu sorunlarınıza çare olacak saç bakım maskeleri hazırlayabilirsiniz:

Devamını oku...

ünlülerin çılgın saçları

Ünlüler bazen çok şık ve klas bir şekilde karşımıza çıkarken bir gün bir bakıyoruz hayal gücünü zorlayan saç ve makyajlarla karşımızdalar! Çoğumuz için günlük hayatta uygulaması pek de kolay olmayan bu çılgın saç modellerini merak ediyor musunuz? 

Devamını oku...