Ünlülerin örgü saç modelleri

Ünlülerin sık sık tercih ettiği örgü saç modelleri, şık davetlerde olduğu kadar, günlük hayatınızda da tercih edebileceğiniz bir stil. Üstelik saçlarınızı örmeyi seviyorsanız, önünüzde bir sürü farklı model seçeneği mevcut! Gelin ünlü isimlerin örgü saç modellerini nasıl kullandıklarına beraber göz atalım:

Devamını oku...

Kepek için maske

Saçlarında kepek sorunu yaşayanların kullanabileceği, evde kolayca hazırlanabilecek, doğal saç bakım maskelerini bu yazımızda görebilirsiniz;

Devamını oku...

Kepek sorunu

Kepek nasıl geçer merak ediyorsanız size bu yazımızdaki 10 doğal çözümü mutlaka okumanızı öneriyoruz! Kepeklenme, yaygın görünen bir cilt hastalığıdır. Kepeklenmeye çeşitli nedenler yol açabilir; Örneğin bir tür egzema olan Seboreit Dermatit kepeğe neden olabilir, bu hastalıkta sadece saç derisinde değil, burun kenarında, göz kapaklarında, kulak arkası gibi vücudun çeşitli bölgelerinde de kepeklenme görülebilir.

Devamını oku...

Sağlığımıza ve cildimiz için yararlı olan çilek, aynı zamanda saçlarımız için de çok yararlıdır. Saçlarınız için çilek maskesi tarifimizden önce, gelin çileğin saçlar için faydalarını birlikte inceleyelim:

Devamını oku...

Yaz saç modelleri

İlkbahar ve Yaz ayları sadece kıyafetlerimizde değil, genel görünümümüzde de farklı şeyler denemek için iyi bir zaman! Peki havaların ısındığı bu günlerde makyajımızı değiştirirken saçlarımızda nasıl değişiklikler yapabiliriz? Gelin, ilkbahar ve Yaz ayları için en güzel saç modellerine ve saçlarınızda yapabileceğiniz değişikliklere beraber göz atalım.

Devamını oku...

düz saç modelleri

Kendiliğinden dümdüz saçlara sahipseniz aslında kendinizi şanslı sayabilirsiniz, zira düz saç modelleri pek çoğumuzun elde etmek için uğraştığı bir modeldir. Ancak zamanla hepimiz saçlarımızdan sıkılabiliriz ve farklı model arayışlarına girişiriz. Bu yazımızda, düz saçlar için bakım tavsiyeleri ile birlikte pratik model önerilerimizi de bulabilirsiniz;

Devamını oku...