kaş alma teknikleri

Kaşlarımız, gözlerimizin çerçevesini oluşturmakla kalmaz aynı zamanda bütün yüzümüze de anlam kazandırırlar, böylesine önemli bir görev üstlenen kaşlarımızı alırken dikkat edilmesi gereken bir kaç basit adım vardır. Bu adımları uygulayarak evde rahatlıkla ideal kaş şeklinize kavuşmanız mümkündür.

Devamını oku...

güneş kremleri

Yaz çoğumuz için deniz, kum ve güneş'i çağrıştırıyor! Bu üç kelime ise beraberinde bronzlaşmayı da getiriyor. Her ne kadar saatlerce güneşin altında yatarak bronz bir tene kavuşma hayali kulağa güzel gibi gelse de, unutmayın ki güneşin cildimize faydası olduğu kadar zararı da bulunuyor. Hatta sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da cildimizi güneşten korumamız gerekiyor. Piyasada çok fazla marka alternatifi var ve seçim yapmak oldukça zor olabiliyor, bu nedenle biz de sizin için farklı marklardan en iyi güneş kremlerini derledik:

Devamını oku...

Yorumlar Hediye Kazandırıyor! Makyajpuan Hediye Çekilişini Kaçırmayın! MAC ürünlerinden oluşan çok güzel bir çekiliş ile karşınızdayız. Hediyelerimiz aşağıdaki ürünlerden oluşmaktadır:

Devamını oku...

Beyni geliştiren gıdalar

Beyin gücünü ve hafızayı çeşitli çalışmalarla arttırmak mümkündür ve beyin jimnastiğişüphesiz çok önemlidir, fakat beyin gücü gelişiminin en önemli parçalarından birisi de doğru beslenmedir.

Devamını oku...

Göbek eritme

Göbek yağları estetik bir sorun olmanın ötesinde sağlığımız için de ciddi tehlikeler yaratır. Yapılan araştırmalar göbek bölgesi yağlarının diyabet, kolestrol, tansiyon, kalp rahatsızlıkları, metabolik sendrom gibi hastalıklara yakalanma riskini oldukça arttırdığını ortaya koyuyor. Metabolizmanın yavaş çalışması, vücuttaki hormonal değişiklikler, genetik faktörler ve stres, göbekteki yağlanmanın en önemli nedenleri arasında gösterilmektedir.

Devamını oku...

Ünlülerin örgü saç modelleri

Ünlülerin sık sık tercih ettiği örgü saç modelleri, şık davetlerde olduğu kadar, günlük hayatınızda da tercih edebileceğiniz bir stil. Üstelik saçlarınızı örmeyi seviyorsanız, önünüzde bir sürü farklı model seçeneği mevcut! Gelin ünlü isimlerin örgü saç modellerini nasıl kullandıklarına beraber göz atalım:

Devamını oku...