Kepek için maske

Saçlarında kepek sorunu yaşayanların kullanabileceği, evde kolayca hazırlanabilecek, doğal saç bakım maskelerini bu yazımızda görebilirsiniz;

Devamını oku...

Kepek sorunu

Kepek nasıl geçer merak ediyorsanız size bu yazımızdaki 10 doğal çözümü mutlaka okumanızı öneriyoruz! Kepeklenme, yaygın görünen bir cilt hastalığıdır. Kepeklenmeye çeşitli nedenler yol açabilir; Örneğin bir tür egzema olan Seboreit Dermatit kepeğe neden olabilir, bu hastalıkta sadece saç derisinde değil, burun kenarında, göz kapaklarında, kulak arkası gibi vücudun çeşitli bölgelerinde de kepeklenme görülebilir.

Devamını oku...

ayak nasırı

Ayak nasırı hem estetik bir sorundur hem de kişiye fiziki olarak rahatsızlık verir. Bu yazımızda ayak nasırı oluşumunu önleme,hem de oluşmuş nasırlardan doğal yollardan kurtulma yöntemlerini paylaşıyoruz;

Devamını oku...

cilt için çilek maskesi

Çilek maskesi ile cildinizi derinlemesine temizleyip canlandırabilirsiniz! Çilek, içerdiği vitamin, mineral ve yüksek antioksidantlar ile cildimiz için vazgeçilmez bir meyvedir. Çileği hem yiyerek, hem de cildimize dıştan uygulayarak faydalarından yararlanabiliriz (Çilek alerjen bir meyvedir, bu nedenle tüketmeden veya cildinize sürmeden önce ters bir reaksiyona sebebiyet vermemek adına alerjiniz olup olmadığını bilmenizde fayda var.)

Devamını oku...

mezuniyet makyajı

Mezuniyet makyajı için biraz ilham almak ister misiniz? Daha önce mezuniyet elbiseleri konusunda bazı seçenekleri sizlerle paylaşmıştık, en az elbiseniz kadar o gece önem vermeniz gereken bir diğer detay da makyajınız olmalı! Makyajınızda elbiseniz ile genel olarak uyum içinde olacak benzer veya kontrast renkler seçmenizi öneririz. İşte mezuniyet gecesi göz makyajı için birbirinden güzel seçenekler!

Devamını oku...

mezuniyet elbiseleri

Okul sıralarına veda etmenin hüznünü beraberinde getirse de hayatınız boyunca unutmayacağınız anlardan birisidir mezuniyet! Hayatınızın bir dönemine veda ederken, yapacağınız bu kutlama partisinde gecenin en güzel ve şık kızı olmak istemeniz çok doğal!

Devamını oku...