kahvaltı

Belki, yaşam koşulları nedeni ile sabah kahvaltı yapmaya zaman bulamıyorsunuzdur ama kahvaltı, günlük öğünlerimiz içinde şüphesiz en önemli olanıdır, özellikle de aktif bir çalışma hayatınız varsa! Kahvaltı yapmak kadar doğru ve sağlıklı kahvaltı seçimi de çok önemlidir. Biz bu yazımızda kahvaltının önemini ve neden vazgeçilmez olduğunu kısaca özetlemeye çalışacağız.

Devamını oku...

aydınlık ve ışıltılı cilt

Kendiliğinden ışıltılı ve aydınlık bir cilt her kadının hayalidir! Her ne kadar aydınlatıcı makyaj malzemeleri ile bu tür bir görünüm elde etmek mümkün olsa da hiçbir şey sağlıkla parlayan bir cilt kadar etkileyici olamaz! Gelin, daha sağlıklı ve daha aydınlık bir cilt için neler yapmak gerek, beraber inceleyelim:

Devamını oku...

Sağlığımıza ve cildimiz için yararlı olan çilek, aynı zamanda saçlarımız için de çok yararlıdır. Saçlarınız için çilek maskesi tarifimizden önce, gelin çileğin saçlar için faydalarını birlikte inceleyelim:

Devamını oku...

çileğin faydaları

Çilek, vitamin ve mineraller açısından çok zengin bir meyvedir. Sağlığımız için oldukça faydalı olan çilek ilkbahar aylarının vazgeçilmezleri arasındadır, özellikle mevsiminde sık sık tüketmenizi önerdiğimiz çileği tek başına yiyebileceğiniz gibi, sabahları yulaf veya mısır gevreği ile tüketebilirsiniz. Aşağıda 10 maddede çileğin faydaları özetlenmiştir.

Devamını oku...

Mira'nın ruju

Son dönemin en popüler dizilerinden biri The OC adlı diziden uyarlama olan 'Medcezir' dizisi! Dizinin popülerliği arttıkça 'kim ne giymiş?', 'makyajında neler kullanılmış?' gibi soruları da beraberinde getiriyor. Bugün Med Cezir dizisinin baş karakteri Mira makyajı nasıl yapıyor ve Mira'nın kullandığı ruj hangisi açıklıyoruz. (Fotoğraf galerimizden fotoğraflara bakabilirsiniz.)

Devamını oku...

bobbi brown ürünleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye'de kendi mağazalarını açan ve son döneme damgasını vuran makyaj markaları arasında gösterilen 'Bobbi Brown' markasının en iyi ve en sevilen ürünlerini merak ediyorsanız, Bobbi Brown'dan güzellik tüyoları eşliğinde hazırladığımız bu yazıyı mutlaka okumalısınız!

Devamını oku...