2015'in ilk hediye etkinliği ile karşınızdayız! Bu çekilişimizden sonra da sürprizlerimiz devam edecek, bu nedenle lütfen takipte kalmaya devam edin.

Upuzun kirpikler yaratarak, gözlerinizi belirginleştirmeye yardımcı olacak Clinique Long Pretty Lashes Seti kazanmak ister misiniz?

Devamını oku...

temel makyaj malzemeleri

Bugünkü yazımızın konusu başlıktan da anlayacağınız üzere makyaja yeni başlayanlar için makyaj malzemeleri hakkında olacak. Makyaja yeni başlayanların şüphesiz akıllarından geçen en önemli sorulardan biri hangi ürünleri ve hangi markaları seçmeliyim olmalı, piyasada seçim yapabileceğimiz makyaj malzemeleri bulunması da şüphesiz seçim yapmayı zorlaştırıyor. İlk etapta alacağınız ürünlerin, az ve öz ancak bir yandan da işinize yarayacak ürünler olması oldukça önemli. İşte bizim yeni başlayanlar için önerdiğimiz makyaj malzemeleri:

Devamını oku...

son kullanma tarihleri

Rengarenk raflardan makyaj malzemeleri seçmek ve almak her ne kadar zevkli olsa da, ne yazık ki bütün kozmetik ürünleri belli bir son kulllanma tarihine sahipler. 

Devamını oku...

deri ceket modelleri

Deri ceket, sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde kombinlerinize şıklık katacak bir parçadır, özellikle ne giysem diye tereddüt ettiğiniz günlerde dolabınızda bulunan bir deri ceket, zor anlarda kurtarıcınız olacaktır. Bu yazımızda hem son dönemin popüler modelleri neler beraber göz atacağız hem de ceketlerinizi nasıl kombinleyeceğinize dair size bazı fikirler vereceğiz.

Devamını oku...

2014 yılının son ayında güzel bir Hediye Çekilişi ile karşınızdayız. 

Devamını oku...

Bu yazımızda, kuru ve yıpranmış saçlara nem ve canlılık katacak, ev yapımısaç maskesi tarifleripaylaşıyor olacağız. Üç farklı saç maskesi tarifinin yer aldığı bu yazımızda, tüm tariflerin ortak bir malzemesi var;"Muz"!

Devamını oku...