Derma E Age Defying Antioksidan Göz Kremi

makeupwithstylemakeupwithstyle   Ağustos 24, 2016  
 
4.5 (1)
884   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Derma E Age Defying Antioksidan Göz Kremi

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:
Derma E Age Defying Antioksidan Göz Kremi içeriğinde bulunan astaxanthin ve pycnonegol gibi güçlü antioksidanlar sayesinde göz çevresine bakım yapmayı, ince çizgilerin görünümünü azaltmayı vaat ediyor. Kremin içeriğinde paraben ve mineral yağ bulunmuyor. Kavanoz bir ambalajda satışa sunulmuş olup, ürün miktarı 14 gr 'dır. Derma E ürünlerine eczanelerden ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
4.5
Fiyat 
 
4.5  (1)
Ürün Kalitesi 
 
4.5  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
3.5  (1)
Tekrar Alırım 
 
5.0  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
4.5
Fiyat 
 
4.5
Ürün Kalitesi 
 
4.5
Ambalaj Kalitesi 
 
3.5
Tekrar Alırım 
 
5.0

Çok sevdim!

Derma E Age Defying göz kremi uzun arayışlarım sonucunda bulduğum, temiz içerikli bir göz kremi. Derma E markası ülkemizde henüz yeni yeni duyulan bir marka, ancak kısaca bahsetmek gerekirse ürünler ABD'de üretiliyor ve nispeten çoğu markaya oranla daha temiz içerikli ürünler sunuyorlar. (Örneğin benim kullandığım bakım yağı ve güneş kremi de temiz içerikli...)

Bu göz kremi markadan denediğim 2. ürün oldu ve oldukça memnun kaldım. Kremin kapağını açınca şaşırabilirsiniz, çünkü içeriğinde bulunan astaxanthin isimli antioksidan nedeniyle, somon renkli bir krem çıkıyor karşınıza! Ancak endişelenmeyin krem göz altına herhangi bir renk vermiyor.

Etkilerinden oldukça memnun kaldım, kuru olan göz altı bölgemi gayet güzel nemlendirdi, ilk başta fark ettiğim ince mimik çizgileri zamanla yok oldu, kısacası tüm istediklerimi yerine getirdi, çünkü benim göz kreminden en büyük bekletim NEM! Mor halka veye şişlik üzerine etki zaten beklemiyorum, hatta pek gerek de görmüyorum. Tek olumsuz yanı ambalajı, kavanozda olması nedeniyle hava ile temas ettikçe içerik etkisini kaybedebiliyor maalesef. Yine de o kadar memnun kaldım ki bu kremi bitirdikten sonra (elimde başka kremler de olmasına rağmen) bir tane daha yedek aldım. Derma E ürünlerine eczanelerden ulaşabilirsiniz, hatta indirim yakalarsanız fiyat olarak oldukça uyguna gelecektir (bu tür bir ürüne göre...)

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Nem veriyor, vaatleri yerine getiren bir krem, içeriği temiz
Olumsuz yönleri
Kavanoz ambalaj
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?