Estee Lauder Advanced Night Repair Göz Kremi

gulfizgulfiz   Eylül 10, 2014  
 
4.2 (1)
982   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Estee Lauder Advanced Night Repair Göz Kremi
Göz bölgenizdeki ince çizgiler, kaz ayağı kırışıklıkları, koyu halkalar, şişlikler ve cilt tonu farklılıklarının azalmasını sağlar.

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
4.2
Fiyat 
 
3.5  (1)
Ürün Kalitesi 
 
4.0  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
3.5  (1)
Tekrar Alırım 
 
5.0  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
4.2
Fiyat 
 
3.5
Ürün Kalitesi 
 
4.0
Ambalaj Kalitesi 
 
3.5
Tekrar Alırım 
 
5.0

Estee Lauder Advance Night Repair serisinin yüz ve göz serumlarını birkaç aydır kullanıyorum, aynı serinin göz kremini ise yalnızca 1 aydan biraz fazla süredir kullanıyorum. Yine Estee Lauder'in şimdi adını hatırlayamadığım göz balmı dedikleri göz kreminin yaz için çok fazla geldiğini düşündüğümden zaten kullanmış olduğum Advanced Night Repair serisinden göz kremine geçiş yapmaya karar verdim. Çünkü zaten göz serumunu kullandığım için kremiyle beraber daha iyi bir sonuç alacağımı düşündüm, ve yine göz serumu kullandığım için daha hafif yapılı bir göz kremine ihtiyaç duydum yaz için.

Serideki diğer ürünler gibi vaatler inanılmaz, hem çizgilere kırışıklıklara iyi geliyormuş hem şişkinlik hem de koyu halkalara etki ediyormuş... Ben 1 ay içinde bunları zaten gözlemleyemem ama çok başarılı bir nemlendirici olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten çok başarılı buldum nemlendirme konusunda. Serumuyla beraber kullandığımdan tabii ki tek başına kullanımdan çok daha iyi bir nemlendirme etkisi elde ediyorumdur ama sadece geceleri serumla beraber kullanıyorum; sabahları serumsuz tek başına uyguluyorum ve çok memnunum.

İnce çizgiler, kırışıklıklar üzerinde bir etkisi var mıdır emin değilim. Zaten benim şu aşamada istediğim tek şey göz çevremin nemini korumak ve çizgilerin oluşumunu olabildiğince ertelemek; var olan bir kırışıklığım yok, olsa da bir kremle bunun düzelmeyeceğine eminim. Koyu halka sorunum olmadığından bu konuda da bir bilgim yok ama bariz bir aydınlanma fark ediyorum göz çevremde; serumun da katkısı vardır tabii bu etkiye.

15 ml.lik ürünün fiyatı 190 TL. Çok fazla bu miktar tabii ki. Ama esteelauder.com.tr'de sürekli kampanyalar oluyor (bilmem ne kadarlık alışverişe bilmem ne kadarlık set hediye tarzı kampanyalar) ve bu tür kampanyalarla zaten alacağınız bir ürünün yanında ücretsiz olarak 5 ml.lik deneme boyunu alma şansınız olabilir, böylece tam boyunu almadan önce deneme şansınız da olur. Yani bir şekilde 190 lira vermeden önce tester edinip kullanmanızı öneririm. Ben bittiğinde Advanced Night Repair serisindeki diğer yüz ve göz serumu gibi bu kremi de tekrar almayı planlıyorum, üçü birlikte bana çok iyi geldiler.

Bir eksi yönü kavanoz tipli ambalajda olması.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
nemlendirmede çok başarılı
Olumsuz yönleri
fiyatı, ambalajı
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?