Kiehls Rosa Arctica Eye Balm (Göz Kremi)

makeupwithstylemakeupwithstyle   Mart 16, 2015  
 
2.2 (1)
904   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Kiehls Rosa Arctica Eye Balm

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Kiehls Rosa Arctica Eye Balm (Göz Kremi) içeriğinde bulunan mineral kaynaklı mika ve titanyum dioksit sayesinde göz altlarına aydınlık bir görünüm kazandırmayı ve daha canlı görünen bir göz altı vaat ediyor. Ayrıca içeriğinde bulunan diriliş çiçeği, beyaz huş ağacı özü ince çizgileri azaltmaya ve shea yağı, kako yağı ve carnauba ise nem kaybını önlemeye yardımcı oluyor.

İçindekilerin tam listesi şu şekildedir: Aqua / Water, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Squalane, Glyceryl Stearate, Theobroma Cacao Butter / Cocoa Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Cetyl Alcohol, Beta Vulgaris / Beet Root Extract, PEG-100 Stearate, Copernicia Cerifera Cera / Carnauba Wax, Hydroxypropyl Tetrahydropyrantriol, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Sodium Polyacrylate, Chlorphenesin, Mica, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Acrylates Copolymer, Adenosine, Faex Extract / Yeast Extract, Haberlea Rhodopensis / Haberlea Rhodopensis Leaf Extract.

Kiehls Rosa Arctica Göz Kremi 14 ml'lik kavanoz bir ambakajda satışa sunulmuş, fiyatı ise 135 TL. Kiehls ürünlerine Kiehls mağazalarından ulaşabilirsiniz. Rosa Arctica serisinin ayrıca cilt için de nmelendirici kremi bulunmaktadır.

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
2.2
Fiyat 
 
3.0  (1)
Ürün Kalitesi 
 
2.0  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
2.0  (1)
Tekrar Alırım 
 
2.0  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
2.2
Fiyat 
 
3.0
Ürün Kalitesi 
 
2.0
Ambalaj Kalitesi 
 
2.0
Tekrar Alırım 
 
2.0

Kiehls Rosa Arctica göz kremini bir süreliğine deneme fırsatım oldu, dikkat ettiyseniz bu ürünün adında 'eye balm' ibaresi geçiyor, dolayısıyla yapısının yoğun olacağından da emindim ki yanılmadım. Oldukça yoğun balm gibi bir kıvamı var, sürmesi ve dağıtması zor, hatta yayarken göz çevresini iyice yormamaya ekstra dikkat etmem gerekti. Krem sürdükten sonra hafif yapış yapış bir his kalıyor, açıkçası nemlendirmesi ortalama seviyede. Örneğin sabah sürdüğüm kremin nemlendiriciliği gün içinde etkisini yitirmiş oluyor. Bütün bunların yanı sıra bu göz kremini sürdükten sonra gözlerimde hafif bir yanma oluyor. Dayanılmaz boyutlarda değil, ama hiç olmamalıydı.
Son olarak kavanoz ambalajı hem hijyenik değil, hem de hava ile temas ürünün içindeki aktif maddeleri etkiliyor. Bana kalırsa tüm kremler tüp ambalajda satışa sunulmalı!
Kısacası bu göz kremini merak ediyorsanız eğer mutlaka öncesinde tester'ını denemenizi tavsiye ederim.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
-
Olumsuz yönleri
Sürmesi ve dağıtması zor, ambalajı kötü, gözlerimi yakıyor, verdiği nemi yeterli bulmadım, ince çizgilere vs etki etmiyor
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Hayır
Bu yorumu beğendiniz mi?