Neostrata Skin Active Intensive Eye Therapy Popüler

gulfizgulfiz   Kasım 09, 2013  
 
4.6 (1)
4756   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Neostrata Skin Active Intensive Eye Therapy

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Neostrata Skin Active Intensive Eye Therapy göz kremi ürün tanıtımı şu şekildedir;

"Hızlı yaşlanan hassas göz çevresini, benzersiz SynerG 6.0 formülünün sağladığı çoklu etki ile yapılandırır ve dolgunlaştırır. İçeriğindeki Elma Kök Hücre ekstresi, cildin kendi yaşam süresini uzatır ve cildin daha genç bir cilt gibi yaşamasını sağlar. Peptidler, cildin önemli yapısı kollajenlerin üretimini arttırır. Patentli NeoGlukozamin kompleks ile birlikte çalışarak kollajenleri çevreleyen destek yapıyı güçlendirir. Göz çevresinde daha dolgun bir görünüm sağlarken, kaz ayağı çizgilerinde ise içten dışa belirgin düzelmeye yardımcı olur. Kafein, göz altı torbalarının azaltılmasına yardımcı olurken hyalüronik asit nem sağlar. Vitamin E ise antioksidan özellik gösterir. Tüm cilt tipleri için uygundur. "

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
4.6
Fiyat 
 
3.0  (1)
Ürün Kalitesi 
 
5.0  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0  (1)
Tekrar Alırım 
 
5.0  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
(Güncellendi: Kasım 09, 2013)
Genel Puan 
 
4.6
Fiyat 
 
3.0
Ürün Kalitesi 
 
5.0
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
5.0

Bir alışverişimde testerları hediye edilmişti, göz çevresi bakım kremleri devamlılık ister, "deneme boylarıyla ne anlayacağım ki" diyerek bir köşeye atmıştım. ama sonra rutinde kullandığım ürünümü nereye soktuğumu bilemeyip bulamayınca bu testerları kullandım, o kadar memnun kaldım ki, kendi kremimi bulduğum halde Neostrata'yı kullanmaya devam ettim, bir tester 1 hafta yetti, toplamda 2,5 hafta yetti ve aşık oldum, tam boyunu aldım. bugüne kadar o kadar ürünle ben nasıl nemlendirememişim bu göz altlarımı? resmen 2 haftada baştan yaratıldılar. bir kere o ince çizgiler gözle görülür biçimde azaldı. demek ki neymiş, nemlendirmek her şey demekmiş.

ambalajların üzerinde ilk 2 hafta günde bir kez, sonra da günde iki kez kullanın yazıyor çünkü hassasiyet yaratabilirmiş. ben bir sorunla karşılaşmadım. yoğun kıvamlı bir ürün ama benim göz altlarım çölde susuz kalmışlar gibi anında emiyorlar ürünü. kadifemsi bir his bırakıyor, makyaj öncesi kullanım için de uygun olduğunu düşünüyorum, yalnız uygulamadan sonra 1-2 dk beklemekte yarar var yine de.
ürünün dolgunlaştırma, kaz ayaklarını azaltma, torbalanmayı giderme gibi iddiaları var, benim sorunum sadece çok kuru göz altlarıydı ve kuruluktan kaynaklandığına inandığım o birer ince çizgi. bu konuda şu ana dek tonlarca ürün kullandım, hiçbiri bu ürün kadar etkili olmadı. resmen aşığım.
ürünün adı yoğun bakım kremi, bence tedaviyi tamamladıktan sonra, yani çizgiyi, kuruluğu vesaireyi istenilen ölçüde hallettikten sonra kullanmaya ara vermeli, onarıcı bir krem olduğunu düşünüyorum çünkü, sürekli kullanarak etkisini azaltmak istemem, her zaman el atında durmalı, ihtiyaç anında kullanılmalı.

fiyatı 170 TL civarında, bazı online alışveriş sitelerinde 150'ye kadar gördüm, 15 ml. bir ürün için çok fazla, ama küçük bir paket tester bile 1 hafta kullanılabiliyor, 15 ml sanırım 1 sene hayli hayli yeter, bu açıdan çok da pahalı değil. ama tabii ki hassasiyet yaratma ihtimali olan bir ürüne denemeden para vermemeli, o yüzden mutlaka ama mutlaka bir alışverişiniz sırasında tester isteyin lütfen.

bu arada Neostrata'nın göz altı morlukları için de bir ürünü varmış ve genetik koyulukları bile mucizevi bir şekilde iyileleştiriyormuş. gitgide yaşlandığımı göz önünde bulundurursam, sanırım hayatımın göz çevresi bakım ürünlerini buldum.

ay resmen aşığım.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
"
Olumsuz yönleri
"
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?