Harem's Ottoman Yosunlu Volkanik Kil Maskesi Popüler

gulfizgulfiz   Şubat 26, 2013  
 
4.1 (2)
9203   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Harem's Ottoman Yosunlu Volkanik Kil Maskesi

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Harem's Ottoman Yosunlu Volkanik Kil Maskesi cildi ölü hücrelerden arındırırak gözeneklerin nefes almasını sağlamayı, akne ve çil izlerinin yok edilmesine yardımcı olmayı sağlamayı vaat etmektedir.  Doğal bir peeling etkisi verir. 

Harem's Ottoman Kil Maskesi kullanıcı yorumlarını sitemizden okuyabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

2 yorum

5 Yıldız
 
(0)
4 Yıldız
 
(2)
3 Yıldız
 
(0)
2 Yıldız
 
(0)
1 Yıldız
 
(0)
Genel Puan 
 
4.1
Fiyat 
 
4.0  (2)
Ürün Kalitesi 
 
4.3  (2)
Ambalaj Kalitesi 
 
2.3  (2)
Tekrar Alırım 
 
4.8  (2)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
3.8
Fiyat 
 
3.0
Ürün Kalitesi 
 
4.0
Ambalaj Kalitesi 
 
2.5
Tekrar Alırım 
 
4.5

Cilt üzerinde ki ölü hücreleri derinlemesine temizleme, doğal peeling etkisi ile cildi canlandırma vaadi olan Harem's Ottoman Yosunlu Volkanik Kil Maskesi kil maskelerini benim gibi çok sevenler için vaatlerini yerine getiren bir maske. Gözenek temizleme, akne ve izlerini yok etme vaatleri de var. Yapısı biraz kalın, macun gibi. İlk zamanlar duştan sonra direkt bu hali ile yüzüme sürüyordum. aha sonra gül suyu ile karıştırıp sürmeyi denedim, böyle yapınca hem sürmesi daha kolay oluyor, hem de etkisini sevdim. Kil maskelerinin hassas ciltlerde kızarma, alerji gibi etkileri oluyor, gül suyuyla bende oluşan kızarıklık minimuma inmiş oldu. Ayrıca koku kavramı göreceli ama çok yoğun olmayan ve benim çok beğendiğim bir kokusu var. Yüzümde kuruyana kadar -15-20 dk. kadar- tutuyorum. Büyün kil maskeleri gibi temizlenmesi çok zor. Ben sünger yardımı ile temizliyorum. Sonrasında temizlenmiş, aydınlanmış bir cilt kalıyor geriye.
Kavanoz ambalajı aslında pek sevmiyorum, sürekli ürünü parmaklamak hoş olmuyor. Yanında minik bir spatula ile satılabilir diye düşünüyorum bu tar ürünler. Bir de markanın ürünlerine ulaşmak biraz zor, her yerde satılmıyor. Bazı aktarlarda, kuaför ve güzellik salonlarında satılıyor.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Sivilce ve siyah nokta üzerindeki etkisi
Olumsuz yönleri
Ambalajı ve heryerde satılmaması
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi? 
(Güncellendi: Şubat 26, 2013)
Genel Puan 
 
4.4
Fiyat 
 
5.0
Ürün Kalitesi 
 
4.5
Ambalaj Kalitesi 
 
2.0
Tekrar Alırım 
 
5.0

her türlü maskeyi severim ama kil maskelerine karşı ayrı bir tutkum var. bu ürünün içerisinde minicik belli belirsiz tanecikler var sanırım. ürünü yüzümden masaj yapar gibi yuvarlak hareketlerle çıkarıyorum, o zaman hissediyorum peeling etkisini, benim için yeterli derecede bu etki. duştan sonra gözenekleri açılmış kuru cildime ürünü sürüyorum, 20-25 dk. içerisinde kuruyor. temizlediğimde yumuşacık aydınlanmış bir ciltle karşılaşıyorum. kil maskelerinin gözenek sıkılaştırıcı, siyah nokta önleyici etkisi olduğuna inanıyorum, bu ürün için de düşüncem bu yönde. ama iki tane olumsuz yönü var; kavanoz şeklinde bir ambalajı olması (ellerimi içine daldırıp ürünü almak zorunda olmam) ve her yerde satılmaması. ben sadece kuaförlerde/güzellik merkezlerinde vb. gördüm bu ürünü. Harem's markasıyla ilgili çok iyi şeyler duyuyorum bu arada. bu maskeyi 15 liraya aldım. fiyatı da çok uygun. bulursanız, denemenizi öneririm.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
-
Olumsuz yönleri
her yerde satılmaması
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?