Missha Pure Source Tea Tree Sheet Mask

gulfizgulfiz   Mart 01, 2013  
 
3.4 (1)
1497   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Missha Pure Source Tea Tree Sheet Mask

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Çay ağacı maskesi.
" Antiseptik özelliği ile akne, siğil gibi deri iltihapları çeşitli cilt hastalıklarını ve problemlerini iyileştirmeye ve önlemeye yardımcı olur. Cildi besler, ciltdeki aşırı yağı dengeler, cilde derinlemesine nem sağlar, cildi gençleştirir temizler.  "

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
3.4
Fiyat 
 
4.0  (1)
Ürün Kalitesi 
 
3.5  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
3.5  (1)
Tekrar Alırım 
 
3.0  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
(Güncellendi: Mart 01, 2013)
Genel Puan 
 
3.4
Fiyat 
 
4.0
Ürün Kalitesi 
 
3.5
Ambalaj Kalitesi 
 
3.5
Tekrar Alırım 
 
3.0

Uzak Doğu kökenli cilt bakım ürünlerine bayılıyorum, bulduğum her fırsatta deniyorum. Missha'nın yaklaşık 10 çeşit kağıt maskesini edindim, şimdilik çay ağacı özlü maskeyi denedim. bu tarz sheet mask'leri kullanamıyorum, rahatsız hissettiriyor, yüzüme fazla büyük geliyorlar. bu maske de büyük geldi ama enteresandır ki hiç rahatsız hissetmedim, beklerken neredeyse unuttum hatta yüzümde olduğunu, bugüne kadar denediğim kağıt maskelerde hep yaşadığım hareket ettiğimde yüzümden düşmesi sorunuyla karşılaşmadım bu maskede.
çay ağacı maskesi yağlı, akneli ciltler için aslında. ama benim kuruya dönük karma cildimi kurutmadı, germedi. hatta biraz nem bile sağladı ki bu vaatlerinden biri zaten. cildi gençleştirmesi, ince çizgileri gidermesi, sıkılaştırması vesaire bir ton iddiası var. düzenli kullanımda belki dediklerini yerine getirir bilmiyorum. benim şimdilik gözlemlediğim; kullanımdan sonra 2 gün boyunca nemlenmiş, parlamış bir cilt. bir de serinletme özelliği var, uzun süre hissettim o serinliği. cildimde her hangi bir sorun yaratmadı. yağı dengeleme, sivilceleri iyileştirme özelliklerini yağlı ciltler daha iyi gözlemleyecektir. sivilcelere çok iyi geliyor demek isterdim ama test edemiyorum bu özelliğini. bildiğim kadarıyla çay ağacı bu konuda çok başarılı, bu maske tek başına mucize yaratmayacaktır ama en azından destekleyici bir ürün olacaktır diye düşünüyorum.
yüzde 20-30 dk tutun, haftada 2-3 kez tekrarlayın yazıyor üzerinde. bir tanesini 7.5 liraya aldım. uzun süreli kullanım isteyen bir maske için pahalı aslında.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
nem, parlaklık, serinlik vermesi
Olumsuz yönleri
-
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?