Alicia Plasenta ve Aloe Vera Özlü Krem Popüler

sevginehsevgineh   Ekim 07, 2016  
 
4.0 (1)
4090   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Alicia Plasenta Aloe Vera Krem
Günlük kullanımda cildinize sağlık ve tazelik sağlamayı, cildi beslemeyi ve cilt hücrelerini yenilemeyi vaat ediyor. Düzenli kullanıldığında erken kırışıkların önlenmesine yardımcı olmayı vaat etmektedir.Tüm cilt türleri için uygundur. Menşei: Küba, Miktarı :50ml. , Fiyatı :7.70 CUC =7.70 Euro

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
4.0
Fiyat 
 
4.5  (1)
Ürün Kalitesi 
 
4.5  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
3.5  (1)
Tekrar Alırım 
 
3.5  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
(Güncellendi: Ekim 10, 2016)
Genel Puan 
 
4.0
Fiyat 
 
4.5
Ürün Kalitesi 
 
4.5
Ambalaj Kalitesi 
 
3.5
Tekrar Alırım 
 
3.5

Alicia Plasenta ve Aloe vera Özlü Krem

Alicia Plasenta ve Aloe vera özlü Krem, anti-aging özelliği olan bir krem. Küba da üretiliyor ve Küba ya seyahat eden vatandaşlarımızın çoğu bu kremin peşinde. Kremin nitelik olarak iyi bir bakım ürünü olduğu söylenebilir: İçerdiği Plasenta ile cildi besliyor ,hücre yenilenmesini sağlıyor, cildin Collagen üretimini teşvik ediyor .Aloe vera ile de cildi nemlendiriyor. Üstelik Paraben de içermiyor. Kullanım önerisinde ,cildin derinlemesine temizlendikten sonra ,tercihen gece uygulanması tavsiye ediliyor . Kremin hafif bir yapısı, insanı rahatsız etmeyen hoş bir kokusu var. Cilt de yağlı bir his bırakmıyor. On beş günden beri kullanıyorum. Hiç bir yan etkisini de görmedim.Şunu da belirteyim, içeriğinde alkol, parfüm ve mineral oil de var. Bu bir dezavantajı.Bu nedenle hassas ciltler de nasıl bir sonuç verir bilemiyorum, mineral oil içermesi doğal içerik arayanların da hoşuna gitmeyebilir. Diğer bir dezavantajı ise kavanozda oluşu. Hijyen açısından sakıncalı sayılır .Kullanırken ellerinizin temiz olması çok önemli. Fiyatına gelince Küba da ki resmi satış fiyatı,7.70 CUC=7.70 Euro. .Kremin Türkiye de ki satış fiyatı ise 150Tl ye yakın. İnsana yok artık bu kadar da olmaz dedirtiyor.
Sonuç olarak eğer mucizevi etkiler beklemiyorsanız Alicia Plasenta ve Aloe vera özlü Kremin iyi bir bakım kremi olduğunu söyleyebilirim .Ama kendi adıma konuşayım esas fiyatı 7.70 Euro olan bu kremi 150 Tl verip almam.Bu miktarı gözden çıkardıktan sonra anti-aging özelliği olan çok daha doğal içerikli ürünlere ulaşmak mümkün.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Kalitesine göre fiyatı (Küba da ki fiyatı) uygun olan iyi bir anti-aging krem
Olumsuz yönleri
Parfüm,mineral oil içeriyor. Kavanozda oluşu hijyen açısından dezavantajı.
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?