Darphin ideal Resource Serum

makeupwithstylemakeupwithstyle   Ekim 22, 2014  
 
2.5 (1)
651   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Darphin ideal Resource Serum

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Darphin ideal Resource Serum; Mazı otu bulunan özel formülü ile ince çigzilerin ve ciltte görünen gözeneklerin azalmasına katkıda bulunmayı vaat etmektedir. İçeriğinin %96'sı doğal kökenli olup paraben içermemektedir. Sabah ve akşam düzenli olarak kullanılması önerilir.

Darphin ideal Resource Serum un vaat ettikleri: İki ay sonunda kırışıklık görünümünde %40 oranında azalma, iki ay sonunda cilt dokusunda %33 oranında iyileşme (günde 2 kez kullanılması şartıyla)

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
2.5
Fiyat 
 
2.5  (1)
Ürün Kalitesi 
 
2.5  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
4.5  (1)
Tekrar Alırım 
 
1.5  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
(Güncellendi: Ekim 22, 2014)
Genel Puan 
 
2.5
Fiyat 
 
2.5
Ürün Kalitesi 
 
2.5
Ambalaj Kalitesi 
 
4.5
Tekrar Alırım 
 
1.5

Darphin markası cilt bakımında başarılı bulduğum markalardan ancak kuşkusuz her zaman pahalı olan iyi olacak diye bir kural yok, bu serum da 280 TL'lik fiyatı ile pahalı kategorisine sokulabilir (gerçi çoğu serumun fiyatı pahalı oluyor ama...) ancak ne yazık ki iyi kategorisine girmeyi hak ettiğini düşünmüyorum.
Ürün koyu pembe pompalı bir ambalaja sahip, gayet şık ve hijyenik. Ben hem yüzüme hem de boynuma uyguluyorum, yaklaşık iki pompa yeterli oluyor. Elime sıktıktan sonra ilk dikkatimi çeken şey parfüm kokusu oldu, parfüm içeren bakım ürünlerinin cilde verdiği zarar biliniyor iken Darphin gibi lüks segmentteki bir markanın bu önemli ayrıntıya dikkat etmesi güzel olurdu. Her neyse parfüm kısmını çok dert etmeyecek olursanız ürünün yapısından da bahsetmek istiyorum; Losyonumsu-sıvı bir yapısı var, cilde uygulayınca yapış yapış bir his bırakıyor. Cildime istediğim şekilde nem kazandırmıyor, gözeneklerde de bir gelişme fark etmedim. İnce çizgilerim çok fazla yok ama açıkçası o konuda da mucizeler beklememek gerekir, belki hafif kırışıklara etki eder ama derin ve yerleşmiş çizgilere etkisi olacağını sanmıyorum.
Darphin markasının ürünlerine eczanelerden ulaşabilirsiniz, ben karma ciltli olmama rağmen bu serumun verdiği nemi (ve genel olarak etkisini) yetersiz buldum belki başkaları için yeterli gelebilir, bilmiyorum. Fiyatı 280 TL civarında, bu fiyatlara çıkacaksanız farklı alternatifleri de gözden geçirin derim.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Pompalı hijyenik şişesi
Olumsuz yönleri
Etkisiz bir ürün,
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Hayır
Bu yorumu beğendiniz mi?