Estee Lauder Advanced Night Repair Yoğun Onarıcı Serum Popüler

makeupwithstylemakeupwithstyle   Şubat 28, 2013  
 
3.3 (8)
9085   0   1   0

Kullanıcı Yorumları

2 yıldızlı 4 yorum

8 yorum

5 Yıldız
 
(0)
 
(2)
 
(5)
 
(1)
1 Yıldız
 
(0)
Genel Puan 
 
3.3
 
1.9  (8)
 
3.5  (8)
 
4.1  (8)
 
3.5  (8)
Ürün sayfasına geri dön
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
2 sonuç - 1 - 2 arası gösteriliyor  
 
Sıralama 
 
Genel Puan 
 
4.1
Fiyat 
 
3.5
Ürün Kalitesi 
 
4.0
Ambalaj Kalitesi 
 
3.0
Tekrar Alırım 
 
5.0

Birkaç aydır düzenli kullanıyorum, daha yeni 2. şişeye geçtim, belki 2. hatta 3. şişeden sonra tam doğru yorumlayabilirim ama birkaç aylık kullanımdan sonra hakkında biraz fikir edindim. Tüm yaşlanma etkilerine karşı etkili bir ürün olduğunu iddia ediyor; yaşım 26, dolayısıyla ne kırışıklıklarım var ne de cildim elastikiyetini kaybedip sarkmaya başladı, daha genç bir görünüm sağlayıp sağlamadığını söyleyemem. Ama zaten anti-aging ürünler yaşlanma belirtileri oluşmadan önce kullanılması gereken ürünler, oluşan kırışıklık cilt sıkılığının kaybedilmesi vesaire dışarıdan uygulanan kremlerle serumlarla ne derece değiştirilebilir ki? Benim için cildimin nemini korumasını sağlaması, kullandığım süre içinde cildimin yumuşacık olması, gözle görülür şekilde aydınlık kazandırması yeterli. Temmuz-ağustos aylarında neredeyse hiç nemlendirici krem kullanmadım çok sıcak olduğu için, sadece bu serumu kullandım, cildim kuru olduğu halde hiçbir sorun yaşamadım, gayet yeterli oldu.

Cilt bakım ürünlerinin etkisini görebilmek için uzun süreli düzenli kullanım gerekiyor; bu serum için tüm yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırıyor diyemem ama yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını biraz da olsa erteleyebileceğine olan inancım tam. Benim yaş grubum için uygun bir serum olduğunu düşünüyorum ama 35 hatta belki de 30 yaş sonrası için çok yeterli olmayabilir.

Estee Lauder internet sitelerinde sürekli kampanyalar oluyor, iki seferdir bu tür kampanya kodlarını kullanarak alıyorum. (mesela 250 TL ve üzeri alışverişlerde 360 TL değerindeki set hediye diye çok başarılı bir kampanyaları vardı) Ben 30 ml.lik şişeleri kullanıyorum, bir şişesi 2-3 ay yetti - çoğunlukla sadece geceleri kullandım ama bir süre gece-gündüz kullandığım da oldu - zira adında gece kelimesi geçse de kutusunda sabah akşam kullanın yazıyor. - Şu an internet sitelerinde 30 ml.lik şişesi 249 TL - 50 ml.lik 376 TL ve sadece online satışta olan 75 ml.lik şişesi ise 450 TL yazıyor; ben daha 1 ay önceye 30 ml.sini 218 TL.ye almıştım. Fiyatlar pahalı evet ama düzgün bir nemlendirici serum arayışım oldu 4-5 ay; aşağı yukarı hepsi aynı şekilde, çok da uygun fiyatlı ürünler değiller bu serumlar.

Serumlar olmazsa olmaz ürünler değiller, ekstraya giriyorlar evet ama ihtiyacınıza uygun bir serumu rutininize eklediğinizde farkı görebiliyorsunuz. Advanced Night Repair yüz serumunu nemlendirici serum arayışında olan, olmuşken biraz da geleceğe yatırım yapalım anti-aging özelliği de olsun diyen 20'lerindeki kişilere tavsiye ederim.

Ambalajı damlalıklı, pompalı bir ambalaj daha güzel olabilirdi aynı serinin göz serumunda olduğu gibi, hem uygulama aşamasında şişenin ağzı açık kaldığından havayla temas ediyor hem de pompası yani ucundaki lastik kısım (sıkılan kısım) yerinden çıkabiliyor, belki benim beceriksizliğimden bilmiyorum ama şişe bitmeden son 1-2 hafta çıldırttı bu durum beni; geri yerine takmak da zor, ambalajlarını acilen değiştirmeleri ne güzel olurdu...

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
"
Olumsuz yönleri
"
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi? 
Genel Puan 
 
3.7
Fiyat 
 
2.5
Ürün Kalitesi 
 
3.5
Ambalaj Kalitesi 
 
3.5
Tekrar Alırım 
 
4.5

Hafif yapıda bol antioksidan içeren bir ürün.Uzun vadede işe yarayacağını düşünüyorum,destek olarak düzenli kullanmak gerekir.Pompalı şişede olsa etken maddeler havayla hiç temas etmez,daha da güzel olurdu.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
içeriği güzel,hafif
Olumsuz yönleri
pompalı şişede olsa güel olurdu
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi? 
2 sonuç - 1 - 2 arası gösteriliyor