Kiehl's Powerful Strength Line Reducing Concentrate Serum Popüler

makeupwithstylemakeupwithstyle   Mayıs 24, 2013  
 
2.3 (2)
4127   0   2   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Kiehl's Powerful Strength Line Reducing Concentrate Serum
Kiehl's Powerful Strength Line Reducing Concentrate Serum

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Kiehl's Powerful Strength Line Reducing Concentrate Serum, cildin yaşlanma belirtilerini azaltma özelliği ile bilinen saf C vitamini içermekte olup düzenli kullanım ile yüz çizgileri, kırışıklık, göz altı kırışıklıkları ve mimik çizgilerinin giderilmesini sağlamayı vaat etmektedir. Cilde sürekli %10,5 saf C vitamini takviyesi yapan bu serum cilt dokusunda ve canlılığında fark yaratmaya yardımcı olmaktadır.

İçeriğinde gliserin nem tutma özelliği olan bir maddedir. C vitamini ise serbest radikallere karşı cildi koruyan bir antioksidandır.

Kiehl's Powerful Strength Line Reducing Concentrate Serum kullanıcı yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

2 yorum

5 Yıldız
 
(0)
4 Yıldız
 
(0)
3 Yıldız
 
(0)
2 Yıldız
 
(2)
1 Yıldız
 
(0)
Genel Puan 
 
2.3
Fiyat 
 
3.3  (2)
Ürün Kalitesi 
 
2.0  (2)
Ambalaj Kalitesi 
 
4.5  (2)
Tekrar Alırım 
 
1.0  (2)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
2.4
Fiyat 
 
3.5
Ürün Kalitesi 
 
2.0
Ambalaj Kalitesi 
 
4.0
Tekrar Alırım 
 
1.5

Kiehsl'ın bu serumunu yaptırdığım cilt analizleri sırasında tavsiye edilmişti ve açıkcası C vitaminli serumların 20'li yaşların sonunda kullanılmasının ince mimik çizgileri için etkili olabileceğini biliyorum. Bu ürünün açık turuncumsu bir rengi var, pek bir koku alamadım. Yapısı losyonumsu kıvamda, yani su gibi bir serum değil. Cilt üzerinde kolay yayılıyor, hafif yapış yapış bir his bırakıyor. Aslında ben bu serumu biraz daha uzun süre kullanırdım ancak ne yazık ki benim de cildimde sivilcelenme yaptı. Genelde çok sivilce sorunu yaşamam ancak bu serumu kullandığım süre özellikle alın bölgemde bir sürü ufak sivilce çıktı. Ne yazık ki etkilerini tam olarak göremeden kullanımı bırakmak zorunda kaldım.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
C vitaminli olması ince çizgilere etki edebileceği anlamına geliyor
Olumsuz yönleri
Sivilce yaptığı için etkilerinden emin olamadım maalesef
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Hayır
Bu yorumu beğendiniz mi? 
(Güncellendi: Kasım 30, 2013)
Genel Puan 
 
2.1
Fiyat 
 
3.0
Ürün Kalitesi 
 
2.0
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
0.5

yaş oldu 25-26, dudaklarımın iki yanında gülme çizgisinde hafifçe mimik kırışıklığı dediğimiz o ince çizgiler görülmeye başladı, acil önlem almalıydım. Kiehl'sin bu ürününü gözüme kestirdim, 1-2 haftadır her gece temizlenmiş cilde nemlendirci öncesi 1-2 pompa ürünü dairesel hareketlerle uyguluyorum. üzerinde göz çevresine uygulamayın yazıyor ama Akmerkez Kiehl's mağazındaki uzman bey az bir miktar gözlerin yan taraflarına da uygulamamı tavsiye etti, kaz ayağı oluşumunu olabildiğince geciktirmek maksatlı. gözlere kaçırılmadığı sürece göz çevresine uygulamakta sakınca görmüyorum, zaten göz çevresi için C vitaminli benzer içeriğe sahip olduğuna inandığım göz çevresi kremi de var bildiğim kadarıyla. ikinci bir ürüne gerek yok bence, göz kremi öncesi göz çevresi serumu gibi bu ürünü uygulamak bana çok mantıklı geliyor. gözlere kaçırmadan ama!
100-140 tl arası bir fiyatı vardı diye hatırlıyorum ama bereketli bir ürün, aylarca yetecek gibi duruyor. bakalım, uzun vadede çok yüksek beklentilerim var.

edit: çenemde ve dudak kenarımda birer tane beyaz noktamsı sivilce çıktı, ürünü kullandığım sürece orada durdu, ürünü kullanmayı kesince iki gün içinde kayboldu. dolayısıyla artık bu ürünü yüzüme kullanmıyorum, sadece boynuma ve dekolte bölgeme uyguluyorum bitsin diye. araştırma yaptım biraz internette, "hiç çıkmayan yerde sivilce çıktı" "sivilce yaptı" tarzı yorumlar çok. galiba onlarınki de kullandıktan bir süre sonra çıkmaya başlamış. yani tester isteyip 2-3 hafta kullanıp sonra tam boyunu almakta fayda var. işin iyi yanı, sivilceler öyle kistik yapıda değil, minik minik beyaz noktalar şeklinde ve bırakınca 2 güne geçiyor. tabii ben bu durumdan sonra tavsiye ediyorum'dan tavsiye etmiyorum'a geçiş yaptım. ben bir daha kullanmayı göze alamam. 3-5 minik noktalar bana bir şey yapmaz diyorsanız, cildinize verdiği o aydınlık sağlıklı ve daha az ince çizgili/mimik kırışıklı görünüm için değer diyorsanız, devam edin :)
bu arada bir sorunla karşılaşmayan da çok.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
.
Olumsuz yönleri
.
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Hayır
Bu yorumu beğendiniz mi?