Luxy Bio Cilt Bakım Yağı

sevginehsevgineh   Mayıs 24, 2016  
 
4.1 (1)
1908   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Luxy Bio Cilt Bakım Yağı

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:
Isparta güllerinden elde edilen % 100 saflığa yakın organik gül yağı içeren Luxy Bio Extraordinary Face Oil el işçiliği ile toplanan seçilmiş Damask gülleri ve doğal ,saf dağ suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak distile edilmiştir. Organik, saf gül yağının yanı sıra, jojoba, kuş burnu, aynısefa, kayısı çekirdeği ve zeytin yağı da içerir. Cildi yaşlanma etkilerine karşı korumayı, hücre yenilenmesini desteklemeyi, cilde sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırmayı vaat ediyor.

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
4.1
Fiyat 
 
3.0  (1)
Ürün Kalitesi 
 
4.5  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0  (1)
Tekrar Alırım 
 
4.0  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
(Güncellendi: Haziran 14, 2016)
Genel Puan 
 
4.1
Fiyat 
 
3.0
Ürün Kalitesi 
 
4.5
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
4.0

Luxy Bio Cilt Bakım Yağı

Luxy Bio Cilt Bakım Yağı, yapay esanslar, koruyucular ,hayvanlardan ve petrolden elde edilen ham maddeler, silikon içermiyor. İçeriğinde organik gül yağının yanı sıra ,cilt için faydalı olan Jojoba ,kuşburnu, kayısı çekirdeği yağları, zeytin yağı, E vitamini de var.Cam ve damlalıklı bir ambalaja sahip .Yağlı bir yapısı yok. Tıpkı kuru yağlar gibi. Temizlenmiş cilde sabah,akşam uygulanması öneriliyor.

Yararlarına gelecek olursak,cildin sebum dengesini ayarlıyor,Kolajen üretimini desteklediği için cildin elastikiyetinin korunmasına yardımcı oluyor, cildin nem dengesinin korunmasını sağlıyor. Antioksidant özelliği ile de cildi olumsuz çevre koşullarına karşı koruyor. Ben gece kullanmayı tercih ediyorum. İki,üç damlası işimi rahatlıkla görüyor. Cildimi rahatlatıyor, ertesi gün yumuşacık bir cilt ile uyanıyorum. Cilt bakım ürünlerinde önceliğim doğal içerikli ürünlerden yana.Bu nedenle Luxy Bio Cilt Bakım Yağını beğendim. Bana göre iki dezavantajı var.Birincisi fiyatı.Herkesin erişebileceği bir fiyat değil.Çoğu insana pahalı gelebilir. İkincisi ise gül kokusu..Gül kokusunu sevmeyenler beğenmeyebilir.Benim gibi gül kokusunu sevenlerin ise hoşuna gidecektir.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Doğal içeriği
Olumsuz yönleri
fiyatı
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?