OHT Peptide 3 Anti Aging Nemlendirici Krem

sevginehsevgineh   Mart 16, 2015  
 
3.9 (1)
1449   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
OHT Peptide 3 Anti Aging Nemlendirici Krem

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

OHT Peptide 3 Nemlendirici Krem çok amaçlı olarak formüle edilmiş bir anti-aging kremdir. İçeriğinde bulunan üç peptid ve anti-aging diğer özellikleri ile cildi derinlemesine nemlendirmeyi,ince çizgileri gidermeyi, kırışıkların oluşmasını ve cildin sarkmasını önlemeyi kısacası cilt dokusunu düzeltmeye yardımcı olmayı vaat etmektedir.

Hafif, yağsız bir formüle sahiptir. Temiz cilde günde iki kez uygulanması tavsiye edilmektedir.İthal bir üründür, miktarı 50 ML olup tüp ambalajda satışa sunulmuştur.

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
3.9
Fiyat 
 
3.0  (1)
Ürün Kalitesi 
 
4.5  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0  (1)
Tekrar Alırım 
 
3.5  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
(Güncellendi: Mart 22, 2015)
Genel Puan 
 
3.9
Fiyat 
 
3.0
Ürün Kalitesi 
 
4.5
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
3.5

OHT Peptide 3 Anti Aging Nemlendirici Krem

OHT Peptide 3, çoklu amacı olan iddialı bir ürün. İçeriğinde üç peptid yer alıyor. Peptidler, insan vücudunda doğal olarak bulunan ve cildin yenilenmesinde hayati rol oynayan protein molekülleridir. Cilt uzmanları özellikle 35 yaşından sonra polyphenoller ve peptidler içeren ürünleri, anti-aging etkilerinden ötürü kullanmayı öneriyor.

Bu kremin içeriğinde yer alan üç çeşit peptidin farklı görevleri var;
- Hexanoyl Dipeptide 3, cilt yüzeyindeki ölü hücreleri yok ederek, hücre yenilenme hızını arttırıyor.
- Trifluorcety Tripeptide 2 ise dokulardaki hasar oluşumunu engellemede rol oynuyor, kırışıklıkların görünümünü hafifletiyor ve cildin elastikiyetini korumasına yardımcı oluyor.
- Palmitory Tripeptide 38 ise Collagen ve Hyaluronik asit sentezini uyarıyor,ince kırışıklıkları dolduruyor ve kaz ayağı görüntülerini hafifletiyor.
Bu kremin içeriği, sadece peptidler ile de sınırlı değil. Anti-aging özelliği olan antioksidanlar açısından da zengin. Örneğin İsviçre elmasından (MalusDomestica) kök hücrelerden baz alınarak elde edilen madde, hücrelerin yaşlanmasını geciktiriyor, cildi sıkılaştırıyor. Argan yağı ve beta vulguris kök hücresi ise cildi besliyor,nemlendiriyor ve elastikiyetini korumasına yardımcı oluyor. Bu örneklere başkalarını da eklemek mümkün. Kısacası ürün oldukça nitelikli ve zengin bir içeriğe sahip.

Gelelim etkilerine ve kullanımına; Günde iki kez temiz cilde uygulanması öneriliyor ve 24 saat içinde üç kereden fazla kullanılmaması tavsiye ediliyor. Ayrıca kremi kullandıktan sonra hafif bir karıncalanma hissi olabileceği de belirtiliyor. Bu kremi bir haftadır kullanıyorum karıncalanma hissini duymadım. Kremin çok kullanışlı, pompalı bir ambalajı var. Çok hafif ve yağsız da bir yapısı. Henüz mucizevi bir etki göremedim. Bu tür ürünler etkilerini uzun vade de gösteriyor herhalde.

Fiyatı ithal bir ürün olduğu için pahalı ama ürün için nitelikli bir ürün diyebilirim. Ben tek bir ürüne bağlı kalmak yerine piyasadaki ürünleri olanaklarım ölçüsünde denemeye çalışıyorum. Tabii en iyisini bulmak için. Henüz tek bir üründe karar kılmış değilim. Piyasadaki bu tür ürünler çok fazla ve her geçen gün aralarına yenileri ekleniyor.Zaten hiç bir ürün oluşmuş kırışıkları gideremiyor, bu tür ürünler oluşabilecek erken kırışıklar için yararlı olabilir.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Yağsız yapısı, cilt tarafından kolayca emilimi, kullanışlı ambalajı.
Olumsuz yönleri
İthal bir ürün olduğu için fiyatı
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?