Zorah Xia Kuru Ciltler İçin Yoğun Nemlendiren Yüz Kremi

Zorah Xia Kuru Ciltler İçin Yoğun Nemlendiren Yüz Kremi

sevginehsevgineh   Ocak 15, 2014  
 
3.6 (1)
1739   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Zorah Xia Nemlendirici Yüz Kremi

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Zorah Xia  Kuru Ciltler İçin Yoğun Nemlendiren Yüz Kremi; Kuru ve çok kuru ciltler için önerilmektedir. Cildi nemlendirmeyi, beslemeyi ve yenilenmesini desteklemeyi vaat etmektedir. Cildiniz için argan yağı ve aspir ağacı ile inanılmaz bir nemlendirme sağlar. Antioksidan açısından zengin olup, Omega 3, 6, 9 faydalı yağ asitlerini içerir. Miktarı 50 ML.

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
3.6
Fiyat 
 
2.5  (1)
Ürün Kalitesi 
 
4.5  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
4.5  (1)
Tekrar Alırım 
 
3.0  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
3.6
Fiyat 
 
2.5
Ürün Kalitesi 
 
4.5
Ambalaj Kalitesi 
 
4.5
Tekrar Alırım 
 
3.0

Zorah Xia Kuru ciltler için Yoğun Nemlendiren Yüz Kremi

Zorah ürünlerinin önemli bir özelliğini Zorah Nyxe yüz maskesini yorumlarken bahsetmiştim. Zorah ürünleri hiç bir şekilde petrol türevi unsurlar içermiyor. Bu nemlendiriciyi aldığım zaman ise başka olumlu özelliği daha dikkatimi çekti. Zorah ürünlerinin çoğunda UNESCO tarafından koruma altına alınan Fas Argan Yağı kullanılıyor. İçeriğinde Argan yağının yanı sıra Aspir ağacı, kakao yağı, pamuk özü, portakal yağı, gül yağı lavanta yağı da var Omega 3, 6, 9 faydalı yağ asitleri açısından zengin ve antioksidan özelliğe sahip.
Benim cildim karma bir cilt ve yıllar geçtikçe Kış aylarında giderek daha çok kurumaya başladı. Özellikle daha soğuk ve kuru iklimlerde bu durum daha da belirginleşiyor. Dolayısı ile her zaman kullandığım günlük nemlendiricim yeterli olmamaya başlıyor. Onun için Kış aylarında yoğun nemlendirme özelliği olan ürünler arayışı içine giriyorum. Zorah Xia yı alış nedenim de bu. Gerçi kendisi bir nemlendirici olarak çok pahalı ama doğal içerikli ve Argan yağı gibi ender ve cilt için çok yararlı olan bir yağ içeriyor. Ben ürünü 176 TL e aldım. Ama 200 ü aşan fiyatları da İnternetden gördüm.
Xia özellikle çok kuru citler için geliştirilmiş. Hassas ciltler de rahatlıkla kullanabilir. çok hafif bir yapısı var ve cilt tarafından kolayca emiliyor.Krem hafif narenciye kokusunu andıran bir kokuya sahip. Bu nemlendiriciyi kullandığımdan beri cildim sanki daha az geriliyor. Bir nemlendirici olarak beğendiğim ürünler arasına girdi. Ama en iyisi mi ? bunu söylemek zor. Çünkü piyasaya her geçen gün çok farklı ürünler çıkıyor . Benim için bu ürünün en önemli özelliği doğal içeriği, en önemli dezavantajı ise fiyatı.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Doğal içerikli olması ve cilt için yararlı unsurlar içermesi
Olumsuz yönleri
fiyatı
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?