Krauterhof Selülit Jeli (Anti Cellulite Gel) Popüler

piskopisko   Haziran 27, 2013  
 
3.0 (2)
5744   0   1   1
Görsel Ekle
Yorum yaz
Krauterhof Anti-Cellulite Gel

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Krauterhof Anti-Cellulite Gel (Selülit Jeli) içeriğinde bulunan nane ekstresi ve biberiye kan dolaşımını hızlandırırken, pantenol nem vermeyi, kafein ise lipotik etkisi ile yağların yakılmasına yardımcı olmayı vaat etmektedir. Isıtıcı etkisi sayesinde yağ çözücü mekanizmalara destek verir, özellikle spor ile birlikte kullanılması önerilmektedir. Her gün masaj ile uygulama yapılması önerilmektedir, dört hafta kullanımdan sonra etkilerini gözlemek mümkün.

Krauterhof Selülit Jeli kullanıcı yorumlarını  aşağıda okuyabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

2 yorum

5 Yıldız
 
(0)
4 Yıldız
 
(0)
3 Yıldız
 
(2)
2 Yıldız
 
(0)
1 Yıldız
 
(0)
Genel Puan 
 
3.0
Fiyat 
 
3.5  (2)
Ürün Kalitesi 
 
3.3  (2)
Ambalaj Kalitesi 
 
3.5  (2)
Tekrar Alırım 
 
2.3  (2)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
2.9
Fiyat 
 
3.5
Ürün Kalitesi 
 
3.0
Ambalaj Kalitesi 
 
4.0
Tekrar Alırım 
 
2.0

Krauterhof anti selülit jeli çok duyduğum için almıştım.Bu ürünle ilgili birkaç uyarı yapmak istiyorum.Öncelikle cildiniz çok hassassa ve sabırsız biriyseniz kesinlikle size göre değil.Çünkü kremi uyguladıktan sonra 2 dk içinde ısınmayı hissediyorsunuz.Ve 30-40 dk arası sıcaklığı hissettim.Termo etkide olduğu için cilt altına etki ettiğinden yanma oluyor.İlk sürdüğümde dayanamayıp soğuk suya kendimi attım=D.Ama çıkınca gene o sıcaklığı hissettim. Son uyarım bu krem her gün uygulanmamalı.Şahsen ben iki akşam sürüp üçüncü akşam sürerken baldır kısmım kızardı ve hemen yıkadım ve tabi ki sıcaklık etkisi geçmedi.Ama haftada 1 maximum 2 kez kullandığımda bir sorunla karşılaşmadım.Kilolu bir insan değilim ama arada selülitlerim belirginleşiyor.Selülit yaş,spor,vücut yapısına da bağlı.Kısa sürede etkisini gösterdi.Şöyle ki tamamen selülitler yok olmasa da o portakal görünümünde hafiflik oldu.Etkili diyebilirim.Yanmadan bıktığım için kenarda duruyor=D.Ama arada gene kullanabilirim.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
etkili
Olumsuz yönleri
uzun süre yanma etkisi
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi? 
Genel Puan 
 
3.1
Fiyat 
 
3.5
Ürün Kalitesi 
 
3.5
Ambalaj Kalitesi 
 
3.0
Tekrar Alırım 
 
2.5

Krauterhof Selülit Jelini merak sonucu aldım diyebilirim, bu ürünü yaklaşık 2 hafta düzenli kullandıktan sonra merak eden bir arkadaşıma verdim. Kısacası çok uzun süre düzenli kullanmadım. Bu selülit jeli tam anlamıyla jel yapıda bir ürün ancak yapış yapış bir yapısı yok, sürdükten kısa bir süre sonra emiliyor. Bu jelin termo etkisi var, yani sürdükten sonra ısıtıcı etkiye sahip ve cildinizin yandığını hissediyorsunuz, ancak bu dayanılmaz bir yanma hissi değil tabii ki. Cildimde kızarma vs olmadı. İçeriğindeki nane ekstresi sayesinde mentol kokusu hissediliyor.

Şahsen selülitten sadece krem veya jeller ile kurtulabileceğimizi sanmıyorum ancka bu ürüünü sürüp de spor yapma fikri çok hoşuma gitti ve o şekilde uygulama yaptım. Ben de çok yoğun selülit olmadığı için net birşey diyemiyorum ama az süreliğine kullandığımda bile etkisini gördüm. Hatta verdiğim arkadaşım da oldukça memnun kaldığını söyledi.

Fiyatı uygun, Watsons mağazalarında veya online eczanelerde bulabilirsiniz. Fiyatı yaklaşık 33-35 TL.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Isıtıcı özelliği ile gerçekten deri altına etki ediyor,
Olumsuz yönleri
-
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?