MAC Sophisto Ruj

gulfizgulfiz   Eylül 12, 2014  
 
4.4 (1)
571   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
MAC Sophisto Ruj

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
4.4
Fiyat 
 
4.5  (1)
Ürün Kalitesi 
 
4.5  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0  (1)
Tekrar Alırım 
 
4.0  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
4.4
Fiyat 
 
4.5
Ürün Kalitesi 
 
4.5
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
4.0

Lustre bitişli, ama elimdeki tüm lustre sonuçlu rujlardan çok saha şeffaf ve ıslak yapıda olan, dolayısıyla dudak rengini hafifçe değiştiren, tehlikesiz bir ruj Sophisto. Günlük, yüzde hiç makyaj olmasa bile kullanılabilecek yapıda; neredeyse Nivea'nın renkli dudak nemlendiricileri gibi. Rengi, dışarıdan bakıldığında zor bir renk gibi duruyor, yapısını bilmeseydim sadece dışarıdan gördüğüm rengiyle almaya asla cesaret edemezdim; içinde kahveye dönük koyu pembe gibi tarifleyebilirim. MAC Türkiye internet sitesinde de "Altın renkli taze mürdüm" diye açıklanmış rengi. Dışarıdan ne kadar cesur bir renk gibi görülüyorsa, dudağa uygulandığında o kadar sade, hafif. Dudak rengine göre değişmekle beraber ben de orta tonlu pembe gibi duruyor, ama alttan kendi dudağım görünüyor, yani anlatması zor, çok şeffaf bir ruj, bu yüzden de çok doğal duruyor. Tam "my lips but better" işte.
İçinde hafif altın rengi ışıltılar var ama dudaklarımda hiç belli değil, öyle simli bir ruj değil yani, güzel bir parlaklık katıyor o ışıltılar. Bendeki rujda o altın ışıltılar çok az ama internetten gördüğüm eskiden daha çok altın ışıltı varmış hatta nerdeyse sim gibi duruyormuş, belki zamanla azaltmışlardır oranını, elimdeki rujun ışıltısı çok kararında çünkü, zaten renk verişi güçlü olmadığından dudakta belli bile olmuyor.

Olmazsa olmaz rujlarımdan biri değil, ama yine de çok sevdiğim bir ruj çünkü çok pratik, kurtarıcı, sürmesi taşıması çok kolay. Her dudağa göre değişecek bir renk, bence her ten tonuna da uygun bir renk. MAC'ten bir ruj alacaksanız, o Sophisto olsun demem ama kesinlikle gidip bir deneyin derim.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
"
Olumsuz yönleri
"
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?