Note Mattemoist Lipgloss Popüler

makeupwithstylemakeupwithstyle   Ekim 26, 2016  
 
4.2 (2)
2958   0   1   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
Note Mattemoist Lipgloss

Ürün Tanıtımı

Markanın Diğer Ürünleri İçin:
Note Mattemoist Lipgloss içeriğinde bulunan macadamia yağı ve E vitamini ile dudaklara hafif nemli ve mat bir bitiş sağlamayı vaat ediyor. Toplam 8 rengi bulunan bu ürünün her ne kadar adı lipgloss olarak geçiyor olsa da daha çok likit ruj gibi renk vermektedir. Toplam 8 rengi bulunmaktadır, sünger bir aplikatöre sahiptir. Renkler 401 matnude, 402 matkiss, 403 sugarkiss, 404 jolly, 405 first kiss, 406 sweet heart, 407 notisme ve 408 femme fatale.

Note Cosmetics ürünlerine Gratis, Rossmann gibi mağazalardan ulaşabilirsiniz. Note Mattemoist Lipgloss fiyatı yaklaşık 26 Tl civarındadır.

Kullanıcı Yorumları

2 yorum

5 Yıldız
 
(1)
4 Yıldız
 
(1)
3 Yıldız
 
(0)
2 Yıldız
 
(0)
1 Yıldız
 
(0)
Genel Puan 
 
4.2
Fiyat 
 
5.0  (2)
Ürün Kalitesi 
 
3.5  (2)
Ambalaj Kalitesi 
 
4.5  (2)
Tekrar Alırım 
 
4.3  (2)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
(Güncellendi: Kasım 09, 2016)
Genel Puan 
 
4.5
Fiyat 
 
5.0
Ürün Kalitesi 
 
4.0
Ambalaj Kalitesi 
 
5.0
Tekrar Alırım 
 
4.5

401 ve 408 numarasına sahibim, yani en açık ve en koyu renklerine. %50 indirimde ikisini de yaklaşık 12-13 liraya almıştım, bence tam fiyatını da hak edecek bir ruj. Tam anlamıyla mat değil, kalıcılık konusunda biraz sınıfta kalıyor ama dudakları kupkuru yapan bir ruj değil. Bu arada kokusunu ben de çok sevemedim, yapay tuhaf bir kokuya sahip, bence en büyük eksisi koku + kalıcı olmaması. Ama dudaklarda çok güzel duruyor, kurutmuyor bu yüzden diğer renklerine de şans verebilirim. Ambalajı da high end rujları anımsatıyor, makyaj masamda çok şık duruyor.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
duruşu güzel, ambalajı şık
Olumsuz yönleri
koku, kalıcı değil
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi? 
Genel Puan 
 
3.9
Fiyat 
 
5.0
Ürün Kalitesi 
 
3.0
Ambalaj Kalitesi 
 
4.0
Tekrar Alırım 
 
4.0

Note Mattemoist 403 Sugar Kiss

Note Mattemoist Lipgloss'ların özellikle 403 numaralı rengi Sugar Kiss'i almayı çok istiyordum ancak İstanbul'da gittiğim hiç bir Gratis, Watsons mağazasında bu renge denk gelemedim, hatta sadece bu renge değil bu rujların hiç birine denk gelmedim. En sonunda online bir sitede bulup aldım. Rujun çok şık bir ambalajı var, sünger aplikatörü de kullanışlı. Ancak benim ilk dikkatimi çeken şey kokusu oldu, kimisi süt gibi kokuyor derken kimisi de benim gibi bu kokuyu hiç beğenmiyor. Neyse en azından kullanmama engel olacak bir koku değil. 403 numara renk olarak çok güzel, tam bir gül kurusu, oldukça güzel duruyor.

Rujun yapısına gelecek olursak bence bu tam anlamıyla bir likit ruj, lipgloss demek doğru değil. Ancak ürün tanımında mat etki kısmına katılmam mümkün değil, zira ürün matlaşmıyor, dudakta sabitlenmiyor. Köpüksü bir yapısı var, dudaklarda satenimsi duruyor. Sabitlenmediği için kalıcılık çok yüksek değil, ancak en azından dudaklarımı da çok kurutmuyor. Şimdi de gözümü 402 numaraya diktim, ama almak için acele etmiyorum, bu rujların her biri 6 ML ve bitmesi oldukça uzun zaman alacak. İndirim ile yaklaşık 12 TL'ye almıştım bu nedenle fiyata 5 yıldız vermek istedim.

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
her bir ürünün miktarı 6 ml, fiyatı uygun, dudakları kurutmuyor
Olumsuz yönleri
sabitlenmiyor, mat değil, kalıcılığı düşük, kokusunu rahatsız edici buldum
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?