NYX Liquid Suede Ruj

makeupwithstylemakeupwithstyle   Mart 07, 2017  
 
3.8 (1)
990   0   3   0
Görsel Ekle
Yorum yaz
NYX Liquid Suede Ruj
NYX Liquid Suede Ruj
NYX Liquid Suede Ruj

NYX Liquid Suede Rujlar toplam 24 renk seçeneğine sahip olup, kadifemsi ve su geçirmeyen yapıları ile uzun süre kalıcılık vaat etmektedirler. Mat bir bitişe sahip bu rujlar 5 ml olup fiyatları 32 TL'dir.

Renk seçenekleri: Alien (siyah), Amethyst (koyu neon mor), Brooklyn Thorn (mor alt tonlu koyu kahve), Cherry Skies (koyu şarap kırmızısı), Club Hopper (kırmızı alt tonlu kahverengi), Downtown Beauty (ceviz kahvesi), Foiled Again (parlak şeftalimsi turuncu), Foul Mouth (lacivert), Jet Set (mor alt tonlu lacivert), Kitten Heels (açık kırmızı), Life's a Beach (açık mercan), Little Denim Dress (parlak gökyüzü mavisi), Oh Put it On (koyu mor), Orange County (turuncu), Pink Lust (sıcak pembe), Respect the Pink (mavi alt tonlu fuşya), Run the World (pembe alt tonlu menekşe), Sandstorm (ten rengi), Soft Spoken (leylak ten rengi), Stone Fox (mavi alt tonlu koyu gri), Subversive Socialite (bordo mor), Sway (lavanta), Tea & Cookies (gül pembesi), Vintage (leylak alt tonlu mürdüm)

Kullanıcı Yorumları

1 yorum

Genel Puan 
 
3.8
Fiyat 
 
3.5  (1)
Ürün Kalitesi 
 
3.5  (1)
Ambalaj Kalitesi 
 
4.5  (1)
Tekrar Alırım 
 
4.0  (1)
Bir hesabınız var mı?
Puanlar (daha yüksek daha iyi)
Fiyat
1 yıldız=çok pahalı, 5 yıldız=çok ucuz
Ürün Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Ambalaj Kalitesi
1 yıldız=çok kötü, 5 yıldız=çok iyi
Tekrar Alırım
1 yıldız=kesinlikle satın alırım, 5 yıldız=kesinlikle satın almam
Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri
Yorumunuz
Değerlendirmenizi yazıp gönderdikten sonra görsel eklemeniz mümkün olacaktır.
Genel Puan 
 
3.8
Fiyat 
 
3.5
Ürün Kalitesi 
 
3.5
Ambalaj Kalitesi 
 
4.5
Tekrar Alırım 
 
4.0

NYX Liquid Suede Ruj 'Brooklyn Thorn'

NYX Liquid Suede rujlardan iki renge sahibim; Brooklyn Thorn ve Soft Spoken. Soft Spoken rengini çok beğeniyorum ancak henüz kullanmaya başlamadım, bu nedenle yorumlarım Brooklyn Thorn rengi için olacak. Bu renk mor / gri alt tonlu bir kahverengi.Oldukça çarpıcı ve güzel bir renge sahip. Ben beyaz tenli olduğum için günlük kullanıma pek uygun görmedim, belki günlük kullanım için esmerlere daha uygun olacaktır. Rujun aplikatörü oldukça kullanışlı geldi bana, tek aklıma gelen çok ince dudaklar için biraz büyük gelebilir ancak bu sorun çoğu aplikatör için geçerli maalesef. Rujun yapısına gelecek olursak opak, kadifemsi ve yumuşak bir sürümü var, dudakları hiç kurutmuyor diyemem ama bazı likit rujlar kadar kupkuru yapmıyor. Kalıcılığını uzun uzun test edemedim ama benim dudaklarımda bir kaç saat, ben silene kadar kaldı. Ben NYX'in bu serisini şahsen sevdim, ancak satın alacak olsam alacağım tek renk sanırım yine Soft Spoken olurdu, serideki mor, mavi, fuşya gibi renkler maalesef bana hiç hitap etmiyor, ancak o tür çılgın renkleri seviyorsanız şans vermeye değer!

Ürünün Olumlu & Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleri
Rujun yapısı kadifemsi ,aplikatörü rahat, opak
Olumsuz yönleri
2-3 renk haricinde, renk seçenekleri genel olarak pek bana hitap etmiyor
Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Evet
Bu yorumu beğendiniz mi?